Mazlichůvy

Marie R.

Krátké informace

Svět zvířat je plný lásky, porozumění a respektu v koloběhu vzájemného vztahu. A to mě baví. Na každém výletě mě doprovází pes Lara a doma si se mnou hraje a mazlí kočka Kočí. Zkušenosti s chovem mám i s drobnými mazlíčky... křečci, morčata a nejlepší z hlodavců jsou potkani... jsou to super empaťáci. Ráda Vaše zvířátko nakrmím, vyvenčím a pomazlím.Mnou hlídaní a venčení psi

  • Kesinka

    Kesinka je milé štěnátko, plné energie a hravosti. Velmi ráda se tulí v klíně. Venku poznává všechno a tak je zapotřebí být stále pozorný, aby něco nesnědla. Naučili jsme ji za pár dnů základní povely jako je čekej, sedni a nesmíš.
  • Charlie

    Charlie je mladý sympaťák, který ocení každého psího kamaráda s kterým by si mohl pohrát. Je plný energie a radosti ze života. Proběhnout se po lese s kamarády je jeho splněným snem.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám

Dobrý den, moc Vám děkuji za zprostředkování hlídání Kesinky, vše proběhlo z mé strany k úplné spokojenosti. Musím říct, že paní Marie je opravdu úžasná, naučila Kesi základní poslušnosti, je na ní vidět obrovský pokrok, denně mě informovala o soužití a zasílala fotografie. Kesi jsme si vyzvedli včera u paní Marie v odpoledních hodinách dle domluvy. Určitě bych Vás neváhala znovu kontaktovat. S pozdravem, L.

majitelka

bíglice Kesinky