Mazlichůvy

Lucie K.

Krátké informace

Miluji přírodu, zvířata, psy a kočky zejména. Mé moto "Čím více poznávám lidi, tím mám raději psy". Mám zkušenost s Irským vlkodavem, který si získal mé srdce. Momentálně žádného psa nemám a proto ráda pomazlím a vyvenčím každého čtyřnohého miláčka.Mnou hlídaní a venčení psi

 • Emily

  Emily je krásné štěňátko a je s ní pořádná zábava. Nejraději se tahá o jakoukoliv hračku, klacek či provaz nebo venku blbne s kamarády, ať už psími nebo lidskými. Zbytek dne spokojeně prospí, kdekoliv se najde místečko.
 • Vili (Caius)

  Tenhle psí krasavec je plný energie a nadšení. Na každou procházku se moc těší. Jako správně vychovaný gentleman poslouchá své chůvičky na slovo a umí se chovat k dámám, jen s pejsky mu to trochu skřípe. Rád si zaběhá, ať už je to v lese nebo na louce - kde je to ještě lepší, protože tam se dají lovit myšky :-)
 • Freya

  Freya je krásná mladá pittbuli slečna,která miluje procházky a ráda si na nich pohraje s míčkem. Takže míček povinná výbava na každou procházku. Pak je schopná si hrát a běhat za ním celou hodinu. Proto je lepší na začátku míček vzít nenápadně a schovat. :) Když se na míček zapomene tak si ráda pohraje s psíma kámošema :)
 • Gabin

  Hlídání Trinitky, Gabina a Pacinky bylo perfektní. Všechna tři zvířátka mají krásný, hřejivý domov a dokonalou, milující paničku. Pohoda sálala ze všech tří, o to úžasnější hlídání to pro mě bylo. Trinitka Bohém, Dáma každým coulem, ale taky Lovec!, Gabinek labrador, nevzdávající se myšlenky na možný nález jídla na zemi, vrchní Tulič, a Pacinka, miloučká a pohodová micina, kterou bylo potřeba také pohladit, když si svou chůvičku po zbytek dne zrovna nezabírali pejsci :)


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám