Mazlichůvy

Jana P.

Krátké informace

Jmenuji se Jana a již od malička mám ráda zvířata všeho druhu. Než jsem se odstěhovala od rodičů, chovala jsem klasická domácí mazličky, jako křečky, andulky, morčata a jiné. Po odstěhování jsem si splnila svůj sen a pořídila si svého prvního hada. Od té doby se můj chov hadů rozšířil k ostatním terarijním zvířatům jako byly želvy, varan, štíři, leguán, gekoni atd.. A nakonec přišel můj další velký sen, stafordka Kyra. S Kyrou jsme rády chodily na procházky, kde mohla chytat míčky nebo drtit všechny větve, které jsme potkaly. Nyní se mnou bydlí jen morčiče Mig Mig.Mnou hlídaní a venčení psi

 • Anička

  Anička je mlaďounká jorkšíří slečna, která si ráda hraje a mazli se. Když se jí dá hlavolam tak je během chvilky hotovo. Venku chodí spořádaně na vodítku jak se na dámu sluší a když je trošku zima tak dostane obleček,aby byla větší fešanda. S ostatními pejsky si moc nehraje je to malinko strašpytlik:)
 • Albert

  Albert žije se svým parťákem Blondem. Albert vše kontroluje z klína, odkud by nejradši ani neslezl. Venku oba vše pečlivě prozkoumávají a pro piškotek udělají cokoliv a předbíhají se, kdo z nich podá packu jako první :)
 • Blond

  Blond bydlí se svým parťákem Albertem. Blond je doma klidnější, ale velmi rád si hraje a taky se mazlí. Venku oba vše pečlivě prozkoumávají a pro piškotek udělají cokoliv a předbíhají se, kdo z nich podá packu jako první.
 • Annie

  Annie je devítiletá dáma Rhodeského ridgebacka. Je to velmi klidná a milá fenečka. Procházky má radši kratší a pak už se těší domů do svěho pelíšku a tepla.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám

Dobrý den, Fotky nové klientky určitě zveřejnit na Vašich stránkách můžete. A pokud v budoucnu budu potřebovat "pohlídat" tak se na Vás určitě obrátím :-) Ještě jednou Vám chci poděkovat za skvělé služby a dodatečně přeji hodně zdaru v roce 2016. S pozdravem Jan S.

majitel

ridgebačky Annie

Vážená paní inženýrko, chceme Vám a především slečně Janě poděkovat za hlídání naší Nelly. Mluvit sice neumí , ale určitě byla spokojená. M.V.

Majitelka

stafbulky Nelly

Dobrý den, děkuji za fotecky. Mazlichůva byla skvělá a Ricouš si to užil. Ještě jednou děkuji za tak příjemné hlídání. Po školce je to strašně výtaná změna. Přeji krásný den :)

Majitelka

minibulíka Rica