O nás

Venčení Duka, trochu nečekaně jsem si v lednu přivezli pejska, který o hygieně v bytě vůbec nic netušil a bylo jasný že během tří týdnů, které jsme si na jeho aklimatizaci na nové prostředí vzali stačit nebudou. A nastal problém, kdy nás , byť bydlíme v Praze, odmítala jedna firma za druhou s tím, že na venčení v každý pracovní den + na dobu několika měsíců , nemají kapacity. Až v Nechci být sám byli velmi flexibilní a vše rychle zajistili. Obě Mazlichůvy, které Duka venčily byly velmi zodpovědné, k Dukovi se chovaly moc hezky, spolehlivě komunikovaly a všímaly si i drobností. I díky nim udělal Duke velké pokroky. Za nás tedy velká spokojenost a pokud budeme někdy potřebovat vyvenčit nebo pohlídat psa víme na koho se obrátit. spokojená majitelka Duka

majitelka

buldoka Duka

Paní Janešová, Jinak dovolenou jsme si užily, hlavně v klidu, protože jsem věděla, že jsou naše psí lásky v dobrých rukou mazlichůvy Ivany. To bylo to hlavní. Tímto bych vám chtěla poděkovat za tuto záslužnou činost, postarat se majitelům tímto způsobem o jejich mazlíky. Mazlichůva Ivana byla tou nejlepší volbou pro Belí a Happy, bylo o ně vzorně postaráno a vše proběhlo bez problémů. Myslím, že i Ivana si obě Peru holky zamilovala... Děkuji a přeji vám mnoho spokojených klientů A.M.

majitelka

peruánských naháček

Dobrý den, moc Vám děkuji za zprostředkování hlídání Kesinky, vše proběhlo z mé strany k úplné spokojenosti. Musím říct, že paní Marie je opravdu úžasná, naučila Kesi základní poslušnosti, je na ní vidět obrovský pokrok, denně mě informovala o soužití a zasílala fotografie. Kesi jsme si vyzvedli včera u paní Marie v odpoledních hodinách dle domluvy. Určitě bych Vás neváhala znovu kontaktovat. S pozdravem, L.

majitelka

bíglice Kesinky

Dobrý den, Ještě jednou moc děkujeme za super službu. Gia je po návratu plna energie a chuti si hrát, evidentně se ji u Majdy a Nutelky moc líbilo. Jinak určitě vaši službu doporučíme dál. Jako psí máma se samozřejmě bojím svěřit svého pejska někomu cizímu ale s vašim přístupem jsem se vůbec nebála. Giuška skrz Majdu komunikovala a já věděla že je tak vše ok. Když někam pojedeme určitě se ba vás znovu obrátíme. Jen doma teď nesmíme říkat Nutelky jméno, Giuš jí pak hledá :)) asi se ji kamarádka doma líbila. Ještě jednou diky a pěkné svátky, Zuzana K.

majitelka

kříženky Giušky

Dobrý den, byla jsme s "mazlichůvou" moc spokojená a Beník evidentně také. Druhý den už je vítal jak kdyby se znali dávno, což mě velmi potěšilo. Určitě Vaše služby v budoucnu velmi ráda využiji a bez obav Vám Beníka svěřím. Ještě jednou Vám děkuji za hlídání Bena, přeji Vám mnoho spokojených páníčků a šťastných mazlíčků. S pozdravem S.S. a Ben

majitelka

jacka Bena

Vážená paní Janešová, Vašich služeb pro svého psa Nikka využívám teprve dva měsíce a už si to bez ní neumím vůbec představit. Především musím vyzdvihnout úžasný přístup a skvělý výběr obou mazlichův. Odpolední venčení si objednávám takřka každý pracovní den odpoledne a díky tomu mohu zůstávat déle v práci, což mi ušetřilo velkou spoustu starostí. Lidský profesionální přístup, který je dnes obzvláště cenný + nefalšovaná láska ke zvířatům - za to všechno Vám a mazlichůvám srdečně děkuji.

majitel

křížence Nikka

Dobrý večer, Matýsek je spokojený a zdá se být v pořádku :) takže jsem spokojená i já. Komunikace s Kristýnou je výborná a rychlá. Je po sms komunikativní a milá. Jsme s ní i s Vašimi službami spokojeni.

majitelka

jorkšírka Matýska

Dobrý večer paní Janešová, v měsíci květnu jsem po dobu dovolené své dcery s rodinou měla v péči jejich 12,5 roku starého, byť dosud velmi vitálního, černého labradora Hokiho. Chtěla jsem Vám zpětně poděkovat za služby Vaší agentury, neboť: "Mazlichůva" Lucie D., která byla vybrána pro jeho venčení ráno a večer, je velmi milá, spolehlivá, dochvilná a empatická studentka, kterou si náš pejsek okamžitě oblíbil a vždy se těšil na vycházku s ní. Vše probíhalo naprosto bezchybně a to i "zaskočení" - 3x další "mazlichůvou" Karolínou, která byla stejně skvělá. Děkuji Vám tedy za služby Vaší agentury a v budoucnu se budeme obracet pouze na Vás. Doporučím Vás všem svým známým. O. T.

majitelka

labradora Hawkyho

Dobrý večer, s Bárou jsme velmi spokojeni, má pro Badíka cit a má ho ráda a je vidět, že má i velké zkušenosti s pejskama, čehož si velmi ceníme, je prostě super. S přáním hezkého večera a díky O.P.

majitel

labradora Baddyho

Krásný den Lucie i Moniko, ještě jednou vám velice děkuji! Jste zlaté. Monika je úplně úžasná, Lucky říkal, že Boží :-) DÍÍÍKY. Velmi ráda se na vás obrátím v případě krize. Mějte se nádherně, měl prázdniny skvělé jako děti :-) Petra

majitelka

bígla Luckyho

Dobrý den, jesli jsem byla spokojená? to je slabé slovo, byla jsem hlavně úplně bez starostí, Aida se měla jako královna, já měla denně zprávy. Chtěla bych i Vám poděkovat a vyjádřit paní Monice velkou vděčnost. Určitě každému doporučím a sama se v budoucnu ráda na Vás obrátím. Srdecne zdravi J.K.

majitelka

kříženky Aidy

Dobrý den paní Janešová, Za péči věnovanou Denisovi Nikole moc děkuju, každý den byl po mém příchodu z práce velmi dobře naladěný, takže myslím, že si ten týden náramně užil :-) A za to jsem opravdu ráda. Také moc ráda slyším, že byl hodný a dobře spolupracoval. S pozdravem a přáním hezkého dne I.V.

majitelka

bígla Denise

Dobrý večer Byli jsme spokojeni moc,Pavla je moc hodná a pejsek také vypadal spokojeně. Budeme moc rádi když by nám mohla koncem září zase pohlídat a určitě Vás budeme doporučovat všem. Hezký večer S pozdravem A.L.

majitelka

labradora Gipsyho

Dobrý den, paní Ing. Janešová hlídání skvělý, mám pocit, že Dášenka měla lepší dovolenou, než my. :-) Dostávali jsme fotky a bylo vidět, že je spokojená, až jsem se bála, že nebude chtít zpátky domů. :-D Máte moc velké štěstí na takové spolupracovníky, jako je slečna Karolína :-) Určitě Vaše služby v případě potřeby ráda opět využiji a budu Vás doporučovat s důvěrou mezi své známé. :-) I.M.

majitelka

kříženky Dášenky

Dobrý den, paní Janešová, píší Vám, abych se podělila o svoji skvělou zkušenost se dvěma ženami z týmu Vaší agentury "Nechci být sám". V létě jsem se mailem obrátila na Karolínu s dotazem týkajícím se možnosti několikadenního hlídání dvou pejsků (čivav) u nás doma. Od té doby jsme spolu v kontaktu a v rámci proběhlého prodlouženého víkendu bylo hlídání realizováno. Ráda bych alespoň takto vyjádřila svoje poděkování a ocenila profesionalitu, se kterou Karolína k dojednávání našeho kontraktu přistupovala. Byla vždy k dispozici, připravená a trpělivá zodpovídat naše dotazy. Byla to naše první zkušenost s využitím takové služby a já i můj muž jsme měli dost obav, aby vše proběhlo v pořádku. Karolína pro nás vybrala úžasnou mazlichůvu Báru H.. Její péče o naše pejsky byla skvělá, dodržela maximálně všechny dohodnuté věci a my jsme si díky tomu mohli v klidu užít volno. V našem bytě bylo vše v naprosto bezvadném pořádku, což také velmi oceňujeme. Paní Janešová, děkujeme Vaší agentuře za služby, které poskytuje. Nám se velmi ulevilo, protože jsme Vaším prostřednictvím vyřešili problém s hlídáním našich pejsků. Krásné dny a vše dobré, Tereza a Pavel Kocurovi Jaroměř

majitelka

čivav Fida a Timmyho

S venčením od nechcibytsam.cz som veľmi spokojná. Za ten čas čo mi venčia Mollynku, a už je to rok, som stretla 3 mazlíchúvy, a každá bola príjemná a sympatická. Pred prvým stretnutím prebehlo zoznámenie s mazlichúvou a u nás aj s venčiacim parťákom. Keď sa mazlichúva menila, taktiež prebehli zoznamovacie venčenia spolu so starou aj novou mazlichúvou. Musím ešte povedať, že je na nich veľký spoľah a snažia sa na maximum plniť moje požiadavky, čo sa týka venčenia. Na dotazy a zmeny vo venčení odpovedajú rýchlo, a aj napriek niekedy nepredvídateľným zmenám v mojej práci sme sa vždy dohodli na venčení. Veľmi ma taktiež potešilo, keď nás mazlichúva Veronika zbadala vo svojom voľnom čase na psom dni v Plzni a prišla sa mne a Mollynke pozdraviť a zaujímala sa ako sa máme. To ma len utvrdilo v mojom presvedčení, že som pre Mollynku vybrala správne. Myslím že môžem hodnotiť aj za Mollynku a mazlichúvam a nechcibytsam.cz dávame 5 pacičiek z 5tich! :)

majitelka

teriérky Molly

Dobrá den, paní Janešová, děkuji za optání. Máme se skvěle a máme radost, že se Edíkovi u slečny Lucie tak líbí. Vždy je při předání veselý a je vidět, že ho nic netrápí. Děkujeme a přejeme Vám krásné letní dny. S pozdravem L.K.

majitelka

čivavy Eddíka

Přeji hezký den, chtěla jsem poděkovat za Vaše služby, s hlídáním našeho pejska u slečny Lucie jsme byli moc spokojeni. Andy se na nás dnes díval velmi smutně, když jsme odcházeli do práce, tak je vidět, že se mu dařilo moc dobře. Děkuji moc a těším se na další spolupráci. Š.CH.

majitelka

welškorgiho Andyho

Dobrý deň, S venčením sme veľmi spokojné, teraz aj vďaka slečne Katke Šebkovej, ktorá chvíľu zaskakovala za odídenú mazlichúvu. Mollynka si ju hneď obľúbila a ja som jej veľmi vďačná za informačné sms hneď povenčení. Ono sa to možno nezdá, ale mne je ľúto že sa Molly nemožem 100% venovať, a keď viem ako sa Mollynke na venčení darilo, hneď mi je lepšie :) Ďakujem. S pozdravom, Mgr. J.A.

majitelka

kříženky Molly

Dobrý den, s mazlichůvou Jiřinou jsme s přítelkyní velmi velmi spokojeni ohledně venčení, je úžasná a myslím, že s Baddym jsou velcí kamarádi :-) Vše je Ok, tak jak jsme si představovali a slečna Jiřina nám vychází vstříc, i když se ozveme nečekaně, když nám v zaměstnání přehodí služby a my potřebujeme venčení ....... prostě vše je super. Samozřejmě, že foto Baddyho můžete umístit na svých stránkách se všemi informacemi, budeme jedině rádi .......... vaše společnost se nám perfektně stará o našeho Baddyho, když musíme do zaměstnání. S přátelským pozdravem a díky O.P., L.W. a Baddy

majitelé

kříženého labradora Baddyho

Dobrý den, paní Janešová, děkuji za fotky. Tim na nich vypadá jako úplně hodný pejsek :). Jiřina je výborná a Tim jí má očividně rád. Mějte se hezky! S pozdravem, Petra

majitelka

křížence Tima

Dobrý den, paní Janešová, jsme moc spokojeni! Jiřinka je zlatá, naprosto perfektní. Děkuji za milé překvapení - fotky, hned mám lepší pondělní náladu :-). Též děkuji a přeji hezký den Blanka

majitelka

křížence kolie Tondy

Dobrý den Lucie, jsem opravdu nesmírně spokojená, já to vždycky poznám na Maxíkovi, jaký je, když ho jde venčit někdo jiný. S Aničkou úplně v pohodě, je to miláček, protože mi vždycky hnedka napsala a dokonce jednou jsem jí ráno poslala SOS smsku a ona mi pomohla a dojela tam. Takže báječný a já jsem opravdu šťastná, že Vás mám. Je to super, že něco takového existuje. Už jsem s oběma domluvena i dál. Mějte se príma! Š.M.

majitelka

křížence Maxe

Dobrý večer, s Karolínkou je to naprosto úžasné. Vždycky se dohodneme a vše klape. Bertíka klidně dejte k prohlížení. Je moc spokojený, tohle s tou byvalou "venčitelkou" neměl. Dokonce se před ní i schovával. Ještě jednou děkujeme za pomoc. Mějte se moc pěkně a přeji hodně spokojených klientů. M.R.

majitelka

kříženečka Bertíka

Dobrý den, paní Janešová, s hlídáním jsme spokojené a děkujeme mazlichůvě Káje za péči o naší milované mazlíčky. Přejeme Vám hodně úspěchů.

majitelka

pejska Bertíka a kocourka Sushíka

Dobrý den, byla jsem s hlídáním velice spokojená, je vidět, že Lenka je zkušená mazlichůva a že tu práci dělá ráda. Děkuji a zdravím! V.Le.

majitelka

Kiki a Miki

Dobrý den, moc děkujeme, Fík byl určitě rád a Lenka je moc fajn. Až budu příště potřebovat, určitě vás kontaktuji. s pozdravem, V.L.

majitelka

křížence it.spinoa Fíka

Lola si hlídání moc užila. Měla malé prázdniny a u Hanky se měla evidentně úúžasně :)

majitelka

maďarky Loly

Dobrý den, paní Janešová, s Davidem jsme moc spokojené, přijde mi, že si temperamentem spolu pěkně sedli a občas se spolu i zapomenou venku a přijdou o chvilku déle, tak je vidět, že je to spolu baví :-) Přeji hezký večer, J.H.

majitelka

jacka russla Darsy

Venčitelka Markéta je bezvadná a Bertík s ní nemá sebemenší problém. Přeji klidné předvánoční dny. M.R.

majitelka

křížence Bertíka

Dobrý den! Hlídání bylo v naprostém pořádku,budu Vaši agenturu doporučovat a sama taky Vaše služby opět použiji! Fakturu rovnou platím. Zdraví Helena Hlaváčová

Dobrý den, paní Janešová, děkujeme, Nelinka byla u Ester evidentně spokojená :-) :-) . Příští rok se v případě potřeby na Vás zase ráda obrátím. Mějte se krásně. S pozdravem K.P.

majitelka

pitbulky Nelinky

Dobrý den, paní Janešová, děkuji Vám ještě jednou moc za Janu , je skvělá je na ní absolutní spolehnutí, moc sem s ní byla spokojená, hlavně asi Jackoušek , bez ni by jsme na dovolenou asi neodjeli , určitě někdy ještě Jany služby využijeme. Bylo to opravdu těžké někoho sehnat a psí hotel u nás nepřipadal v úvahu a musím říct i pro Jackouska to bylo určitě méně stresující že zůstal v domácím prostředí . Opravdu děkuji za Vaše služby že něco takového existuje. S pozdravem Kateřina Svobodová

majitelka

německého ovčáka Jacka

Dobrý den, Ráda bych Janu maximálně pochválila, krásně se starala nejen o Džejnu, ale i o náš byt. Byli jsme s přítelem absolutně nadšeni a vlastně pořád jsme. Odjížděli jsme s těžkým srdcem, že budeme bez Džejny poprvé v životě tak dlouho a báli jsme se, aby i jí nebylo smutno. Ale všechny tyhle obavy byly naprosto zbytečné, Jana nás pravidelně informovala a posílala fotky.. Nakonec vyšlo najevo, že jediný komu se stýskalo jsme byli my

majitelka

americké stafordky

Dobrý den, paní Janešová, Co se týče Jany, tak bych Vám touto cestou chtěla vyjádřit, jak moc ráda jsem, že ji mám. Je to hotový anděl a Džejna ji přímo zbožňuje. Za tu dobu co k nám Jana chodí jí 100% důvěřuji, a tak si myslím, že si plně zaslouží, abych ji pochválila i před Vámi :) S přátelským pozdravem JL

majitelka

americké stafordky

Vážená paní Janešová, chtěla bych touto cestou Vám a mazlichůvám Karolíně a Janě poděkovat za Vaše služby. V naší těžké situaci jste nám nesmírně pomohli ji zvládnout. Byli jsme ohromně spokojeni o psovi ani nemluvě. Miloval své mazlichůvy a moc se na ně těšil. Někdy jsem až malinko žárlila. Vaše služby jsou perfektní a doufám, že je budete dlouho provozovat, protože MY se k Vám budeme vždy vracet!!!!! Ještě jednou děkujeme a pozdravujte děvčata. M. a Vilíček z Jirčan

majitelka

dobrmana Viliho

Janča je skvělá, jsem moc spokojená a Kallíšek jistě taky. :)

majitelka

dobrmana Kalla

Dobrý den, ano, byla jsem moc spokojena, pejsci byli v nejlepší péči a v bytě také vše v pořádku. Měla jsem o Guse trošku obavy, ale úplně zvytečně, zvládl to s Janou skvěle. Moc děkuji za fotky. Moc děkuji, K.J.

majitelka

chrta Guse a křížence Hefeistose

Dobrý den, s hlídáním jsem byla víc než jen spokojená - pes se měl u Jany jako na luxusní dovolené, takže mooc děkuji a zveřejnění klienta "Tondy" rozhodně nebráním

majitelka

hovíka Tondy

Dobrý den, děkuji moc za zaslání fotek. Spokojeni jsme byli moc, Ben evidentně také – při vyzvedávání se jakoby podivoval, že mazli nejede s námi domů. Děkuji moc Hezký den DB

majitelka

labradora Bena

Dobrý den paní Janešová. Již několik let využívám vašich služeb „MAZLICHŮV“ a jsme s manželem naprosto spokojeni. Když jsme si před pěti lety pořídili s manželem pejska kokršpaněla Garika, rozhodli jsme se najít mu nějakou slečnu či paní na venčení. Trochu jsme si prošli při hledání trnitější cestou. Vůbec není jednoduché najít na tuto činnost někoho spolehlivého. Najednou se objevila jiskřička naděje Vašich stránek a slečny Karolíny, která díky své profesionalitě a rychlostí našla našemu pejskovi parťáka Romana, který je vlastně již součástí rodiny . Ráda bych touto cestou Romanovi moc poděkovala, že mu náš pejsek přirostl k srdci a snaží se doplnit chvilky, kterou mu jeho páníčkové někdy nemohou dát. Občas požádáme o venčení navíc a vždy se nám Roman snaží vyjít vstříc a pomoci. Paní Janešová, chtěla bych poděkovat Vaší Agentuře “ Nechci být sám“ a všem mazlichůvám, díky kterým víme, že je o naše mazlíčky postaráno a dokáží nás zastoupit i když je mi jasné, že je to časově často dost náročné. Vaší práce si vážím a doufám, že budeme nadále spolupracovat. S pozdravem M.S. a pejsek Garrigue

majitelka

kokršpaněla Garryho

Dobrý den, paní Janešová, ráda bych touto cestou ocenila perfektní péči o Samíčka ze strany „mazlichůváka“ Romana. Jak víte, máme za sebou dlouhou, 3 týdenní zahraniční cestu, kdy Samíček byl předán do péče Romana. Roman se nám o Samíčka stará ( pravidelné venčení) již více jak dva roky, volba byla tedy jasná. Roman se staral o Samíka u sebe doma. Víte, jsme pejskaři, a v minulosti jsme měli již zkušenosti s několika hotely na hlídání pejsků. Prioritou vždy byla záruka perfektní péče o našeho chlupáče, ale bohužel, přestože se řada hotelů honosila před názvem kouzelným slovíčkem VIP hotel, byly jsme většinou zklamání, a v podstatě jsem zjistili, že čím více VIP hotel, tím horší služby za více peněz. Ale to je už jiná kapitola…..Chceme velice poděkovat Romanovi za úžasnou péči, za vstřícnost, za perfektní komunikaci, kdy každý den posílal informace, jak se Samík má a k tomu připojil i fotečky. Znamenalo to pro nás opravdu hodně, protože nemít jistotu, že o pejska je skvěle postaráno, dovolenou bysme si tak skvěle neužili. Opravdu veliké díky za tuto profesionalitu. Samíčka jsem si převzali spokojeného a tak trochu ho podezřívám, že se mu s námi ani moc nechtělo domů!  Co víc si přát……. Ještě jednou díky, a prosím, ocenila bych, pokud se o skvělé práci Romana dozví i další klienti na Vašich stránkách, Lucie. Krásný zbytek dne Petra Krimová

majitelka

cane corso Sama

Dobrý den, Lucie, s Romanem je moc fajn domluva :) díky moc, všechno klape a myslim, že jsou všichni spokojení :)) Díky, Adam

majitel

aljašského malamuta Pipa

„Venčení-psa“ skvěle řeší moji situaci, mám pejska z útulku, který by velmi špatně snášel cizí prostředí, a tak chodí mazlichůva Natálka za ním, když já odjíždím pracovně přes noc pryč. Natálka je skvělá, vždy pošle zprávu, když za Maxíkem dorazí a já můžu být klidu. Opravdu jsem velice vděčná, že Natálku máme. 

majitelka

křížence Maxe

Dobrý den, díky za fotky.Děkujeme moc za Vaše služby a pokud se někdy naskytne příležitost, Vaši agenturu v klidu doporučíme. S přáním hezkého dne M. a T. P.

majitelé

jack russla Montyho

Dobrý den, jsem moc spokojená. Kája je velmi skvělá a vždy mi vyhoví jak jen může, takže jsem ráda, že vás mám a myslím že i kešu je spokojený. S pozdravem Kamila a Kesu

majitelka

křížence Kešu

Dobrý den, paní Janešová, všechno proběhlo v pořádku, děkuji moc. Slečna je moc milá a sympatická. Děkuji za fotky, jsou krásné. Ještě jednou děkuji a příště budu volat rovnou :-) Hezký den

majitelka

křížence Jerremyho

Dobrý den, s Andrejkou jsem byla nad míru spokojená, hrozně milá a hodná slečna. Co bylo pro mě důležité, že si sedli s Bulou, psala mi zprávy, že je vše v pořádku, tak to bylo fajn. Příště bych chtěla jedině Andrejku na hlídání. Děkuji a s pozdravem

majitelka

shar-peje Bulby

Dobrý den paní Janešová, hlídání kluků u Elišky proběhlo naprosto v pořádku a bez jediného problému. Jak my, tak myslím i kluci, jsme byli s Eliškou velmi spokojeni. Eliška nám každý den posílala spousty fotek, ze kterých bylo vidět, že se u ní kluci mají náramně a užívají si tu svou "dovolenou" ????. S Eliškou chodili na dlouhé procházky na zajímavá místa v Praze, vegetili si u ní v posteli, prostě vše co takový hafan potřebuje ke spokojenemu trávení své vlastní dovolené, když ho páníčci nepeskuji, že zlobí. ???? Takže za nás rozhodně palec nahoru. ???????? Velké díky patri Elišce I za to, že se bez potíží poprala s našimi nároky a zdravotnim stavem Brisca, takže jsme opravdu spokojení a v budoucnu bychom Elišku určitě opět k hlídání velmi rádi využili. Je vidět, že i cizím pejskům dává stejnou dávku lásky, jako by byli její vlastní. Za to vše Elišce moc děkujeme. Každopádně ještě jednou vám moc děkujeme i za veškerý přístup vasi organizace a určitě vás budeme využívat i dále. Krásný den paní Janešová. S pozdravem. Petr Vach

majitel

vipetích bratrů Brisca a Bošnyho

Tonda byl opět maximálně spokojený a dokonce nebyl po mém návratu ani uražený, takže o něj bylo určitě postaráno s maximální péčí... :))) Tímto Elišce moc děkuju.

majitel

bulíka Tondy

Děkuji moc, paní Janešová. Všechno je v pořádku a vse probíhá jak jsme si představovali. Eliška je absolutně milá a spolehlivá.

majitelka

německého ohaře Gauča

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat a velmi pochválit sl. Elišku, která se vzorně a trpělivě o Hastíka starala. Je vidět, že má zkušenosti se psy a svou práci dělá opravdu s láskou. Hastík ji vždy netrpělivě očekával a s procházek se vracel s nadšením. Jeho spokojenost je vidět i na fotkách, které mu udělala na procházkách. V budoucnu, v případě potřeby se na Vás vždy ráda obrátím. S pozdravem Olga

majitelka

kokříka Hastyho

Dobrý den, byli jsme velmi spokojení! Určitě to bylo mnohem lepší než je dát do hotelu, bylo vidět, že se neměli špatně. Děkuji za fotky, určitě je můžete zveřejnit, pokud pojedeme zase pryč, tak se na vás určitě znovu obrátíme. Děkuji, hezký den, Matyáš

majitel

křížence Foxe a belgičačky Lajky

Z venčení našeho psa Luckyho někým cizím jsem měla obavy. Lucky má k lidem nedůvěru, kterou získal špatným zacházením ve štěněcím věku. Moje obavy však byly brzo pryč - s Eliškou se okamžitě skamarádil. Když přijde venčit, často nemusí ani zvonit u bytu. Lukýsek začne radostně vyštěkávat a pak nastane uvítací ceremoniál: skákání, obíhání, oblízání obličeje. Neví, jak svou obrovskou radost dát najevo. Celý natěšený s ní jde na procházku jako se členem smečky. Eliška je prostě úžasná, hotový poklad. Je vidět, že má pejsky ráda, umí to s nimi a oni ji milují. Jsem maximálně spokojená, Vaši agenturu můžu vřele doporučit! Marie B.

majitelka

kříženého ovčáka

Dobrý den paní Janešová, Je skvělé vědět, že se na vás mohu spolehnout a mám tím o mnoho starostí méně :-) Jana je skvělá a Bellča ji má moc ráda. Když byla dcera nemocná, říkala, že Bella byla smutná a kňučela, když Jana po venčení odešla. Má ji opravdu ráda. Přeji Vám, ať předvánoční čas prožijete v pohodě :-) Romana Chotová

majitelka

kříženky Bellinky

Vyzkoušeli jsme předtím několik agentur na dogdsitting, ale u Nechci být sám oceňujeme především extrémní spolehlivost, rychlé a flexibilní plánování a především nadšeného a “unaveného" člena rodiny na konci dne :-) S prací všech mazlichův jsme nad míru spokojeni, našeho Empíka nám venčí a hlídají již přes půl roku. Je na ně vždy spoleh a poprvé po nás nekouká smutnýma očima, když odcházíme do práce :-) a nemůže se dočkat na každou procházku, která se pro nej stava spíše novým dobrodružstvím. Rádi bychom zejména poděkovali za perfektní práci koordinátorky Karolíny, která vždy obratem odpovídá na naše požadavky (které se často mění a adaptují na naše potřeby) na venčení/hlídání a při hlídání vždy Empíkovi náplánuje úžasný program s výlety do přírody. Podle následných fotek a zejména Empíkovy únavy je vždy vidět, že si každé venčení náležitě užívá a je o něj skvěle postaráno :-) Moc děkujeme :-) Hezký víkend, J.J.

majitel

bordíka Empíka

Dobry den, paní Janešová, moc děkuju. Díky Vám jsme mohli odjet na dovolenou. A s Karolinou jsem byla velice spokojena, je to správný človíček, má ráda pejsky a všechno bylo v úplném pořádku. Věřte mi, že jsem se s tak milým přístupem ještě nesetkala a moc Vám děkuju. Mějte se krásně V.J.

majitelka

tosy inu Arase

Dobrý den, ráda bych moc poděkovala Karolíně za včerejší hlídání. Vaše kolegyně byla u nás ve středu na informační schůzce, a zachránila mě, protože ve čtvrtek přijela Lorda osobně vyvenčit. Dcera měla v Českých Budějovicích imatrikulaci, a bez dobré duše, která se postarala o Lorda, bych to nestíhala. Takže ještě jednou moc děkuji a za vstřícný a flexibilní přístup. Hezký den B.

majitelka

kokra Lorda

Dobrý den, paní Janešová, byla jsem moc spokojená, předčilo to mé očekávání. Karolína byla opravdu úžasná. Pejskům se po ní stýskalo. Srdečně zdravím, A.Ch. P.S. Určitě vás zase využijeme, syn ještě nezačal, ale bude rekonstruovat dům, tak se mu hlídání hodí.

majitelka

retrívrů v Táboře

Kája byla skvělá, denně posílala fotky, info, jak všichni Czeko mají rádi (je hodná, tomu jsme nevěřili), ale prostě nejlepší mazlichůva na světě:).

majitelka

křížené stafordky

Letos jsem opět jako nejvhodnější řešení pro odpočinkovou dovolenou bez mých 3 zvířecích ratolestí zvolila služby Lucky Janešové, která nám vybrala nejbáječnější Mazlichůvu Káju, ta bydlela 8 dní u nás doma. Denně jsem měla několikrát zprávičky o tom co se doma děje, někdy doplněné o fotečky jak se společně třeba dívají večer na telku a jiné... Myslím, že za vše mluví situace po mém návratu kdy mne Bíba, Áma a Síma pravda přišli přivítat ke dveřím, ale paniku, které se jim zračila v očích když si Kája dala batoh na záda a chystala se odejít, popsat slovy nedokážu  ... Moc děkuji i za pružnost, se kterou Kája řeší mé pozdní návraty z pracovních cest. Má od bytu klíče a vždy za zvířátky zaskočí, nejen vyvenčit, ale i pomazlit... vždyť je to přeci ta nej mazlichůva na světě ... Díky, Simona Maierová

majitelka

Bíbi, Amirka a Símy

Na podzim roku 2016 jsem navázala kontakt agenturou Nechci Být Sám. Po úvodní konzultaci a seznámení s mazlichůvami paní Karolínou Steigerovou a Terezou Štěpánkovou jsem využila služeb již několikrát. Mám vždy zájem o nárazové venčení – v případě nemoci nebo hlídání po několik dnů v mé nepřítomnosti . Při hlídání, které oznámím pár hodin předem mi vždy vyšly vstříc. Nad rámec svého denní plánu si udělaly na moji fenku čas. Po předem domluveném hlídání, kdy mazlichůva Tereza byla několik dnů v mém bytě , jsem byla velice spokojena. Pravidelně mě informovala o dění doma a po příjezdu byl byt v naprostém pořádku a dokonce i vyluxováno. Agentura mi pomohla i v situaci, kdy jsem musela řešit hlídání z hodiny na hodinu. Potřebovala jsem během několika hodin opustit republiku a psa jsem si nemohla vzít s sebou. I v této nenadálé situaci mě agentura vyšla vstříc. Terezka byla zaneprázdněna, ale úkolu se báječně zhostila tentokráte Karolína. Jeden den trávila u nás – i ona vyluxovala, další dny si vzala moji fenku k sobě. Každý den mě opět podrobně informovala o tom, co všechno moje fenka podnikla a zažila a posílala fotografie. Po příjezdu, kdy mi ještě párkrát fenku venčila, neboť jsem se vrátila nemocná ,ji fenka radostně vítala a těšila se s ní na nová dobrodružství. Za svoji osobu a jistě i za svoji fenku Morín rasy flat coated retriever mohu tuto agenturu jen a jen doporučit. V případě zájmu jsem ochotna své zkušenosti zájemcům sdělit ústně. Eliška Papežová

majitelka

flatky Morín

Milé dámy, děkuji Vám všem za profesionální službu a Tereze za hezký vztah ke Codymu. Cody souhlasí se zveřejněním svých fotografií (-:

majitel

německého ovčáka Codyho

Ahoj Lucko, rád bych formálně vyjádřil plnou spokojenost s tím, jak Terka hlídala Clinta. Dlouhé procházky, pravidelné maily i s fotodokumentací, spokojené zvířátko doma. I ostatní místní pejskaři na ni pěli chválu. Nejen páníčci se ptají, kdy zase bude venčit ta slečna :-D Díky a pěkný den Martin

majitel

čevečka Clinta

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za hlídání Coudíčka, který byl moc spokojený a nám se ani nechce věřit, že byl tak hodný, jak jsme dostávali informace.Jsme opravdu rádi, že mohl Coudík být u Vás. Pokud budeme potřebovat ještě někdy hlídání, určitě se na Vás obrátíme a jistě hlídání doporučíme i dále. Ještě jednou moc děkuji.

majitelka

jorkšírka Coudyho

Dobry den, mazlichůva Kristýna se o kočičky perfektně starala. Byli jsem s jejími službami velice spokojeni a kočičky také.

Majitelka

kočiček Tygří a Leontýnky

Dobrý den, s venčením jsme byli spokojeni oba, děkuji. Verča je spolehlivá a je vidět, že pejsky má ráda. V případě potřeby se ráda na vás opět obrátím. Děkuji

majitelka

stafbulíka Sigiho

dobrý den, Byli jsme moc spokojení, Veronice patří za nás velká pochvala, naše Kesinka je docela nervák a Veronika to s ní zvládla úplně skvěle. M.S.

majitelka

kříženky Kesinky

Dobrý den, paní Janešová, hlídání je naprosto skvělé, s Verčou jsem nadmíru spokojená, všechno probíhá úplně bez problémů. Zmiky je taky spokojený, Verču si oblíbil a chodí k ní rád. Jsem moc ráda, že jsem na Vaši agenturu narazila, pravidelné hlídání nám hrozně ulehčilo život. Díky, mějte se krásně, s pozdravem A.J.

majitelka

foxteriéra

Hezký večer, jsme doma, Lord zcela v pořádku, předání klíčů v pořádku. Jsem moc spokojená s celým průběhem hlídání, Veroniku chválíme, jak si se vším poradila. Byla to naše první klidná společná dovolená v zahraničí po 13ti letech..:)

majitelka

kříteného kokršpaněla Lorda

Dobrý den, děkuji, vše bylo úplně perfektní a musím moc pochválit Elišku, je to profík a s pejskama to fakt umí, nemohla jsem uvěřit vlastním očím, když Kara, která si lidi docela vybírá, se s Eliškou asi tak po vteřině a půl vyloženě přátelila. To jsem ještě neviděla. Tak to už jsem byla docela klidná, že můžu odjet do zahraničí bez obav. A když pak Eliška psala, že když poprvé přišla do bytu, tak Kara jí opusinkovala, tak už jsem se jenom v klidu dovolenkovala a skoro jsem zapomněla, že nějakého psa mám, protože jsem věděla, že je dočasně v těch nejlepších rukou. Kara jinak si na nově příchozí i zavrčí, ale prostě Eliška jí zmákla. Určitě Vašich služeb do budoucna opět využiju a budu vřele doporučovat. Myslím, že můj pejsek fakt měl to nejlepší, co mohl po dobu mojí nepřítomnosti mít - byla celou dobu doma a měla tu nejlepší chůvu, co má neskutečný cit pro zvířata. Takže super! Fakt díky, že jsem měla klidný pobyt v zahraničí, byla jsem z toho nervózní půl roku dopředu, komu dám mého miláčka na hlídání, a kdybych věděla, že přijde Eliška, tak hodim nohy na stůl a neřešim, protože prostě bylo to úplně v klidu :) Mějte se a zdravím Iveta

majitelka

ovčandy Kary

Dobrý den, tímto chci moc poděkovat Vám, slečně Karolíně a hlavně Elišce a panu Romanovi za pomoc a skvělej přístup k pejskům ;) Bylo to fajn,rád se zase na Vás někdy obrátím do budoucna ;) Hezký dny! Honza & Sendy

majitel

maltézáčka Sendy

Dobrý den, fotky jsou moc hezké a určitě je můžete použít.S venčením jsem samozřejmě spokojená a myslím, že Denis také :-)

majitelka

bígla Denise

Dobrý den, Wiky i já jsem spokojené. Fotky jsou super a klidně Wiky uveďte jako další spokojenou klientku. Děkuji a hezký den. Dvořáková

majitelka

kokřice Wiky

Dobrý den, vše bylo perfektní. Moc děkujeme, že mohla Mia s námi aspoň na chvilku být. Miu určitě na stránkách uvést můžete. Ještě jednou díky, Veronika

majitelka

křížené labradorky Mii

Dobrý večer, jsem moc spokojená s hlídáním Čika. Ivetka je velmi milá, má pěkný přístup. Čiko ji přivítal, jako by ji znal déle. Děkuji i za foto, které mi posílá. těším se na další hlídání.

majitelka

bišonka Chika

Dobrý den, vše proběhlo bez problémů a Apač byl u Ivety v dobrých rukách. Takže se snad zase někdy budeme těšit, hlavně Apač Díky a hezký den

majitelka

stafbula Apače

Dobrý den, vše proběhlo perfektně. Scooby vypadal spokojeně a zjevně nestrádal.

majitelka

boxera Scoobyho

Dobrý den, Lucie, díky moc, vše proběhlo skvěle, svatba i hlídání. Škoda, že jste neviděla předávku Oriho v neděli po hlídání...musela jsem ho z parku na Vítkově odvléci na vodítku, a to skutečně vší silou. Nešťastný pejsek se smutnýma očima nechtěl kdovíkam s kdovíjakou ženskou, ale toužil se vrátit domů k novému pánovi Martinovi. Teď už se zase trochu smířil s tím, že musí žít se mnou.:) Mějte se krásně,

majitelka

dalmatina Oraka

Ahoj Luci, byli jsme moc spokojeni a určitě Martina na další venčení využijeme :-) Geeckovi se moc líbil. Děkuji za skvělou spolupráci.

majitelka

australského ovčáka Giacomma

Dobrý den, paní Janešová, Martin je opravdu velký profesionál a i když je tak mladý tak je velmi zodpovědný což já velmi oceňuji.. Navíc jeho přístup ke psům, zájem atd je pro mne opravdu značkou toho, že se na něj mohu spolehnout.

majitelka

westíka Idefixe

Dobrý den, Jsme s Verčou moc spokojeni a Tesinka si to, myslím, taky užívá. Pokaždé je úplně hotová, protože je s Amy kamarádka a to jednoho unaví. Takže Vám moc děkujeme za pomoc. Budeme Verču i nadále využívat. Nechceme Tesu nechávat dlouho samotnou doma. Mnohokrát děkujeme za perfektní pomoc! Hezký zbytek neděle, an

majitelka

jezevčice Tessie

Dobrý den, paní Janešová, Vánoce jsme si užili v pohodě, ale víceméně se vše točilo kolem pejska, který byl 21.12. na operaci s utrženým vazem v koleni..takže trošku náročnější období. Ale vše dopadlo dobře, Samíček se hojí, tak už jen vydržet těch několik měsíců, než ho pustíme bez vodítka…ale ono tu uteče jak voda . Musíme pochválit naší „chůvu“ Romana, který nám byl v minulých týdnech nápomocen a neměl problém chodit během dne někdy venčit i dvakrát..vždy byl vstřícný a ochotný, takže bezva spolupráce. Jsme rádi, že ho máme . Děkuji Mějte se moc hezky Petra K.

majitelka

cane corso Sama

Dobrý den, venčení je v pořádku. Roman je velmi flexibilní a rád vyhoví. Lola vypadá spokojeně :-) Děkuji. S pozdravem a přáním hezkého dne

majitelka

kříženky Loly

Dobrý den. Paní Janešová, vrátily jsme se z dovolené.S Romanem jsme byly opět velice spokojené. Moc děkujeme a přejeme hezký den.

majitelka

peruánského naháče Celesty

Dobrý den, S venčením jsem velmi spokojená….tedy já ne, ale spíše hafani. Vypadají spokojeně, když se pak vracím domů. Mějte se moc hezky

majitelka

německé dogy Draka a kříženky Cipískové

Scheilinka i já jsme byly moc spokojené a určitě hlídání ještě využijeme.

majitelka

kříženky bulíka Sheily

Dobrý večer, dovolená byla dokonalá, i díky mazlichůvě! Byla naprosto úžasná a to, co se jí podařilo s Abísem je neskutečné!!!!!!! Abís nebyl na hlídání, ale v lázních!!!! Moc děkuju!!! M.H.

majitelka

Rhodézského ridgebacka Abeara

Naše velké „DĚKUJEME“ patří Šárce a Karolíně! Tentokrát, jsme díky jejich celotýdenní péči o naši psí slečnu RR Ginger u nás doma, mohli s dětmi v poklidu brázdit horské svahy na lyžích v Itálii. Dámy - díky za Váš čas, skvělou práci a láskyplnou společnost, kterou jste Ginger věnovaly. My všichni Vám vděčíme za doslova „vymazlený“ týden! Vážíme si toho a zcela určitě Vašich služeb využijeme i v budoucnu. H.

majitelka

rhodézské ridgebačky Ginger

Dobrý den, věřím, že pejsci jsou se Šářkou spokojeni. Byl jsem u toho když k nám přišla a vidět Kalafa, jak vítá někoho cizího se jen tak nevidí. Vnímám tak, že pro ně cizí není. Hezký den P. B.

majitel

faraónského psa Khalafa a italského chrtíka Angee

Bydlíme s Luckou „na vesnici“ v jedné ulici. Jen co ráno otevřu dveře, tak si to Dino vždy a naprosto neomylně namíří přímo ke svým blonďatým kámoškám a někdy je problém mu vysvětlit, že „zrovna dnes na návtěvu nejde“. I když jsem sama dost aktivní, tak můj maďarský ohař je někdy hyperaktivní a utahat ho je náročné. Ale když je u Lucky, tak vím, že je víc než spokojený a taky vím, že se mi o něj Lucka vždy 100% postará i co se jeho zdraví týká. Takže v „hlídací dny“ se můžu s klidem věnovat svým povinnostem a večer si vyzvedávám spokojeného a unaveného psa.

majitelka

maďarského ohaře Dina

Díky Lucce se z nás stali pejskaři. Když na naše miláčky nemáme kvůli práci čas, je Lucka jediná volba. Máme jistotu, že o holky bude 100% postaráno. Není to jen o venčeni, ale i o správném vedeni a lásce, kterou Lucka holkám dává. Vrací nám je unavené, šťastné a někdy i trochu smutné, ze od ni musí pryč a právě proto je pro nás Lůca ta nejlepší mazlichuva ze všech!

majitelka

retrívřice Amy a vlčáčka Deny

Lucka je jeden z nejlepších lidí z oboru, které jsem měl možnost poznat. Má k domácím mazlíčkům velmi vřelý vztah, nejvíce však k psům. Psíci a fenky mají z Lucky neskutečný ale přirozený respekt a berou ji jako vůdce smečky. Lucka venčí naší Ginu dvakrát týdně, dostala od nás dokonce i klíče od domu, aby si mohla Ginu vyzvednout kdykoliv dopoledne nebo odpoledne, když nejsme doma, prostě dle její potřeby. Máme v Lucku absolutní důvěru a naše Gina taky. Jakmile se objeví Lucky auto za brankou, Gina zapomíná, že má rodinu, a utíká se vítat s Luckou, její “psí mámou”. Někdy mi přijde, že Lucka byla v minulým životě pes, resp. fenka - vůdce smečky. Není normální, aby byla schopná posadit 5 různých psíků z různého prostředí na poli na stoh slámy . Pokud se někdo rozhoduje pro pravidelné či občasné venčení svého miláčka v psí smečce, vřele doporučuji!!!! David

majitel

howavardice Giny

Dobrý večer, Lucko, Pivas si s náma nestačil ani pohrát a hned usnul. Asi ho ty procházky pořádně zmohly, jinak večer vždy doráží. Fotky použijte jak se Vám budou hodit, jsou všechny moc pěkný. Ještě jednou moc děkujem a znovu se ozvu. zdraví J. a K.

majitelé

labradora Pivase

Dobrý den, Fotky nové klientky určitě zveřejnit na Vašich stránkách můžete. A pokud v budoucnu budu potřebovat "pohlídat" tak se na Vás určitě obrátím :-) Ještě jednou Vám chci poděkovat za skvělé služby a dodatečně přeji hodně zdaru v roce 2016. S pozdravem Jan S.

majitel

ridgebačky Annie

Vážená paní inženýrko, chceme Vám a především slečně Janě poděkovat za hlídání naší Nelly. Mluvit sice neumí , ale určitě byla spokojená. M.V.

Majitelka

stafbulky Nelly

Dobrý den, děkuji za fotecky. Mazlichůva byla skvělá a Ricouš si to užil. Ještě jednou děkuji za tak příjemné hlídání. Po školce je to strašně výtaná změna. Přeji krásný den :)

Majitelka

minibulíka Rica

Dobrý den paní Janešová, svatbu jsme si užili a to hlavně také díky Vám a Karolínce, protože kluci byli opravdu ve skvělých rukách. Popravdě, jisté obavy jsme měli, jak to společně zvládnou, ale ukázalo se, že úplně zbytečně! Kája to s nimi opravdu umí a to, že byli absolutně v pohodě, jsme poznali i podle přivítání. Čekali jsme, že je budeme mít až na hlavě. Vítání bylo radostné, ale víceméně stejné, jako když se vrátíme třeba z práce :) Kája nás průběžně informovala formou sms, posílala fotky a také jsme si zavolaly. Což považuji za skvělý přístup, protože jsme mohli být v klidu, že je vše v pořádku. Jen nás trochu mrzelo, že nebylo lepší počasí, aby si to mohli lépe užít. Kluci v dešti nechtějí ven a většinou spí. Tímto bychom Vám i Káje chtěli moc poděkovat, naše rozhodnutí, obrátit se na Vaši firmu, bylo to nejlepší! Přejeme Vám i Vašemu skvělému týmu spousty spokojených klientů a jejich mazlíčků ;)

majitelka

rhodéských ridgebacků Kima a Kaniho

Tyto slečny musím jen doporučit na hlídání pejsků. Postarali se nám o Agáska, stále ještě je u své mazlichůvy, dostávám pravidelně informace o tom co dělají, jak se má, posílají mi fotky. Vím, že je v dobrých rukách! Uz jsou to skoro dva měsíce, a ještě pár týdnů tam bude. Zvládli i Vánoce a Silvestr, super!! Děkuji Lucie Janešová a Karolína Steigerová

majitelka

argentinskéh dogy Agasiho

Dobrý den, paní inženýrko, moc děkujeme za hlídání, byli jsme moc spokojeni jak přístupem pečovatelky, tak i flexibilitou, jak se vše honem vyřídilo. Samozřejmě můžete foto Stelly zařadit mezi spokojené zákazníky :-) . Určitě službu ještě využijeme. E.V.

Majitelka

cane corso Stelly

Dobrý den, Moc děkujeme za Vaše služby a samozřejmě zejména za naši mazlichůvu, se kterou jsme velice spokojeni – s Fífou si sedli a rozumí si. Mazlichůva je velice odpovědná, po každé procházce si voláme a informuje nás o tom, jak probíhala procházka, poskytuje nám i pořízená videa a fotky ze společných procházek, důvěřujeme jí a velice dobře se nám s ní spolupracuje. Takže ještě jednou velké díky, protože nám moc pomáháte. Přeji pěkný den a zdravím. M.J.

majitel

bígla Filípka

Parada

Dobrý den, dovolenou jsme si užili skutečně dobře, též díky spolehlivé péči o naše miláčky.

Majitelka

baseta Bata

Naše mazlichůvy

 • Lucie

  Mýma blonďatýma kamarádkama prostě žiju. :)
 • Adéla

  Jmenuji se Adél a těším se na Vaše mazlíčky o které se ráda s láskou postarám jako o toho vlastního :)
 • Kristýna

  Jsem přátelská a energická osoba, miluji zvířátka a chození s nimi na prochajdy.
 • Julie

  Už od malička jsem vyrůstala v obklopení zvířat a zamilovala se do nich.


Naši klienti

 • Izzy

  Izzinku hlídat byla taková paráda! ???? Izzi má sebevědomou, neohroženou, dobrodružnou, akční, vřelou a dobrosrdečnou povahu! Krom okolí silnic chodila na volno, na povel ,,piškotek” měla bleskové 300% přivolání.???? Doma si suverénně vyhlídla jako pelíšek sedačku, ze které měla přehled o veškerém dění v domácnosti. Jakmile někdo zvenčí sáhl na kliku bytu, už hlásila vetřelce ????. Ale nenechte se oklamat touhle roztomilou myškou. Izzi je prohnaná jako ????! Jakmile se na dohled přiblížilo jídlo, měla jsem nanosekundy na to zastavit Izzi, aby se na jídlo nevrhla a nesnědla mi ho! ???? Obrovská osobnost v malém tělíčku ????❤️.
 • Colin

  Colin je opravdový malý objevitel, který miluje poznávání nových věcí ve světě kolem sebe. Jeho radost z každodenních drobností je nakažlivá, ať už jde o hraní s hračkami, zkoumání okolí nebo prosté pobíhání a skákání s nezdolným nadšením. Po každém štěňátkovském šlofíku se probouzí ještě s větším elánem a pomalu se stává skvělým vychovaným psím parťákem pro život.
 • Piraňa

  Piraňa je klidnou slečnou nejen v domácnosti, ale i na procházkách. V podstatě neřeší nic. Užívá si svého volna. U minulé majitelky se totiž věnovala canisterapii. I přesto, že je klidná, před procházkou si ráda zablbne s jejím pískacím prasátkem.
 • Harry

  Harrýsek je veselý frbulek, který své mazlichůvy vždy vesele vítá. Miluje mazlení, drbání pod bradičkou a hraní se svými hračkami. Na procházce se rád zdraví s jinými pejsky, zbožňuje kousání klacíků a honění spadaného listí. Nadšený je, když se náhodou někde odrazí světlo a on může pronásledovat prasátka :-)