O nás

O nás

Kdo jsem?

Dovolte se mi představit, jsem Lucka a zvířaty jednoduše žiju a přizpůsobuji jim úplně vše. Už jako malá holka jsem si přála pejska, ale rodiče říkali, ať si ho pořídím až se osamostatním. A tak mi nejdříve rukama prošlo několik křečků zlatých Bobíků, dvě morčátka Kokíci, činčila Ferda, dvě andulky Pepíci, králík Ušín a donedávna králičice Ťapka.
Když jsem se odstěhovala od rodičů tak přišel můj první pes, zlatý retrívr Inka (více na www.inkabohemia.cz), která mě přesvědčila, že psi jsou prostě to nejlepší co Vás může potkat. Na procházkách jsem se seznámila se spousty dalších milých pejskařů, kterým jsem postupně občas pomáhala s venčením nebo hlídáním, a tak se zrodil nápad s firmou zařizující venčení a hlídání pejsků. Postupem času k nám přibyl americký staford Ambrra mého přítele, která je krásným příkladem, že správně socializovaný pes, ať už bojový nebo jiný, může být hodný a poslušný. Jak čas postupoval a Inka měla štěňátka, rohodnutí bylo jasné - necháme si jedno miminko, tak nám zůstala malá Aurinka. A protože zvířat není nikdy dost, tak máme ještě novou úžasnou králičici Be Fiveku. :)

Postupně jsem se dostala do fáze, kdy můžu hlídat zvířátka na plný úvazek a seznamovat se s dalšími úžasnými majiteli pejsků. Mohu jim věnovat celé dny a tak dělat spokojené jak naše pejsky, tak i pejsky jiných lidí, kteří na ně nemají tolik času. Vidět spokojené, utahané pejsky je to nejkrásnější.
Věřím, že dokážeme pomoci i Vám, aby Vaši pejsci byli šťastní i když máte zrovna hodně práce.

Proč venčení psa od nás?

Každý pes je originál a má své potřeby. K novému klientovi přistupujeme individuálně. Víme, že jiné požadavky na venčení psa budou u ohaře a jiné u pekiňáčka nebo u šťěňátka, psa v nejlepším věku či u psího důchodce.
Procházky se přizpůsobují danému venčenému pejskovi.

Stejně jako každý pes je originál, tak i Vy páníčci máte každý svůj program a práci. Venčení Vašeho pejska zajistíme ve dnech a časech dle Vašich potřeb a přání, aby pejsek nikdy netrpěl doma a smutně nekoukal na dveře, kdy se v nich konečně objevíte a vezmete je ven.

Dokážeme k Vám dojít i pokud se Vám náhle protáhne porada v práci nebo zůstanete v dopravním kolapsu.

Naši pejsci, to jsou naše děti. Víme co pro každého znamená jeho chlupatý přítel se studeným čumákem. Po každé procházce budete informováni, jak si procházku užili, co dělali, nebo Vám mazlichůva pošle mms.

Chceme, aby jste i Vy byli v klidu, že je Váš miláček v dobrých rukách.

Naše přednosti

Láska ke každému zvířátku
Individuální přístup
Flexibilita
Spolehlivost
Pravidelná informovanost
Dochvilnost
Důslednost

Naše mazlichůvy

 • Lucie

  Mýma blonďatýma kamarádkama prostě žiju. :)
 • Karolína

  Mezi zvířaty se cítím obklopena respektem, jedinečností, ale především láskou.
 • Lucie

  Mezi zvířaty se cítím víc sama sebou.
 • Jitka

  I přes celoživotní vášeň pro psy a studium kynologie jsem zatím vlastního psa neměla.


Naši klienti

 • Drax

  Čestr není jméno, jak byste si mohli myslet, ale krásný český strakatý pes Drax. Tedy zatím pořád ještě zvědavé štěně. Sílu má za dva a chuť všechno objevovat za celou smečku. Dávno už je čistotný, spí v klidu celou noc a když někdy přes den přijde nuda a zrovna není co pronásledovat, rád si dá šlofíka u vašich nohou
 • Kesinka

  Kesinka je milé štěnátko, plné energie a hravosti. Velmi ráda se tulí v klíně. Venku poznává všechno a tak je zapotřebí být stále pozorný, aby něco nesnědla. Naučili jsme ji za pár dnů základní povely jako je čekej, sedni a nesmíš.
 • Snoopy

  Snoopy je malý, ale zato velmi temperamentní a sebevědomí psík. Je to miláček,který se nebojí ničeho a chvilinku nepostojí a neustále s rypáčkem u země někam peláší.......
 • Oishi

  Hlídání psa Oishiho bylo milou zkušeností. Šesti a půl letý husky který byl doma klidný a na procházkách akční a vnímavý. Občas jiné samce vyštěkal aby se mu klidili z cesty k ostatním psům byl milý až mazlivý. Vnímavý k okolní přírodě a jiným tvorům které v klidu sledoval bez štěkotu či s invazivním chováním. Na procházkách dokázal u chůvy najít ten nejrychlejší krok, který pak bez dalšího tahání celou dobu dodržoval.