Mazlichůvy

Karolína

Krátké informace

Jsem 22ti letá slečna, která může být vnímána podle uplynulých pěti let jako silná workoholička. Mám za sebou řadu prací, a pokud mi něco vydrželo dodnes (tedy celých pět let), pak jsou to právě psi. Psi, o které se starám jiným lidem. Myslím, že některé majitele psů děsím, když se snažím nebrat svou práci jen jako službu, ale i jako prostředek, jak sjednotit všechny členy domácnosti (a fungování domácnosti), aby co nejlépe ,,působili pro/na pejska" a aby si svůj život s pejskem udělali takový, jaký ho skutečně chtějí mít. Asi to není normální. Jinak studuji dálkově VŠ. Když nejsem v práci nebo ve škole, věnuji se svým zvířátkům, čtu si, nebo lenošímMnou hlídaní a venčení psi

 • Cassie

  Tohle malé velké štěňátko miluje procházky všude tam, kde může sbírat klacíky. A hlavně potřebuje, aby těch klacíků měla co nejvíc na výběr – jeden sebere a vzápětí ho vymění za lepší kousek ???? Cassie je hravá a energická, procházka ji ani tolik neunaví, jako spíš nabudí k dalším aktivitám – doma pak nosí jednu hračku za druhou, a tehdy je od ní nejtěžší
 • Uriasch

  Uriasch alias Hormon
 • D’arcy

  D’arcy je snad ta nejtulivější stafbulka, co spatřila tenhle svět. Ani nestačí vyjít z domu a přivítat Vás, a už za sebou samou radostí trousí loužičky. Bacne na záda, a nechá se sebou dělat cokoliv. Venku poslouchá na slovo, za zvěří se už nepustí (lov si nechala rychle vymluvit). Naopak zbystří-li zvěř, stojí a ani se nehne. Udělá všechno pro to, aby Vás potěšila, splnila cokoliv Vám vidí na očích, a aby nezklamala. Významné poprocházkové pohledy jí jdou, ale co naplat - prochajda bude zas za týden, D’arcy
 • Benn

  Benn je štěňátko, takže je to ťuňťa. Venku skáče, běhá a přetahuje se o klacky. Nejraději má, když potká kamaráda a společně dovádějí.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám

Vyzkoušeli jsme předtím několik agentur na dogdsitting, ale u Nechci být sám oceňujeme především extrémní spolehlivost, rychlé a flexibilní plánování a především nadšeného a “unaveného" člena rodiny na konci dne :-) S prací všech mazlichův jsme nad míru spokojeni, našeho Empíka nám venčí a hlídají již přes půl roku. Je na ně vždy spoleh a poprvé po nás nekouká smutnýma očima, když odcházíme do práce :-) a nemůže se dočkat na každou procházku, která se pro nej stava spíše novým dobrodružstvím. Rádi bychom zejména poděkovali za perfektní práci koordinátorky Karolíny, která vždy obratem odpovídá na naše požadavky (které se často mění a adaptují na naše potřeby) na venčení/hlídání a při hlídání vždy Empíkovi náplánuje úžasný program s výlety do přírody. Podle následných fotek a zejména Empíkovy únavy je vždy vidět, že si každé venčení náležitě užívá a je o něj skvěle postaráno :-) Moc děkujeme :-) Hezký víkend, J.J.

majitel

bordíka Empíka

Dobry den, paní Janešová, moc děkuju. Díky Vám jsme mohli odjet na dovolenou. A s Karolinou jsem byla velice spokojena, je to správný človíček, má ráda pejsky a všechno bylo v úplném pořádku. Věřte mi, že jsem se s tak milým přístupem ještě nesetkala a moc Vám děkuju. Mějte se krásně V.J.

majitelka

tosy inu Arase

Dobrý den, ráda bych moc poděkovala Karolíně za včerejší hlídání. Vaše kolegyně byla u nás ve středu na informační schůzce, a zachránila mě, protože ve čtvrtek přijela Lorda osobně vyvenčit. Dcera měla v Českých Budějovicích imatrikulaci, a bez dobré duše, která se postarala o Lorda, bych to nestíhala. Takže ještě jednou moc děkuji a za vstřícný a flexibilní přístup. Hezký den B.

majitelka

kokra Lorda

Dobrý den, paní Janešová, byla jsem moc spokojená, předčilo to mé očekávání. Karolína byla opravdu úžasná. Pejskům se po ní stýskalo. Srdečně zdravím, A.Ch. P.S. Určitě vás zase využijeme, syn ještě nezačal, ale bude rekonstruovat dům, tak se mu hlídání hodí.

majitelka

retrívrů v Táboře