Mazlichůvy

Skarlet

Krátké informace

Jmenuji se Skarlet, studuji manažerská studia. Ke psům mám velmi blízko již odmala, ale obzvlášť od doby, co jsem si pořídila zlatého retrívra Buddyho. Buddy je nejraději ve společnosti lidí a psů, podnikáme spolu prakticky vše. Nejraději se koupeme a výletujeme.Mnou hlídaní a venčení psi

 • Nimi

  Nimi Vás okouzlí svým pohledem, klidná ale rychlá :) žádná myška u cesty ji nenechá chladnou a skoky předvádí jako pravá liška :) Jeli na blízku voda, nezůstane bez vyzkoušení :)
 • Emma

  Emička je krásná fenka plemene maďarský ohař. Je moc přátelská a mazlivá ke své mazlichůvě. Miluje procházky podél potoka, kde se ráda svlaží v horkých letních dnech. Poslouchá na slovo a nepotřebuje vůbec důrazné povely, stačí na ni potichu zavolat. Je to holka šikovná :-)
 • Roman

  Románek je miláček, který by se nejraději celý den mazlil. Když si sednete na bobek, přijde a začne vám lézt do klína pod ruce abyste ho hladili. Rád si hraje se svou kamarádkou Ritou a je to též vášniví nosič míčků. :)
 • Rita

  Rituška je malá akční teriéřice. Miluje házení míčku za kterým běhá se štěkotem a pak zase letí zpět a chce zase hodit. Moc ráda si hraje s jinými pejsky, ideálně když ji někdo honí, nebo pokud se může s někým okusovat. Také si moc ráda zaplave. Doma je pak mazlivý miláček.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám

Dobrý den, vše bylo perfektní. Moc děkujeme, že mohla Mia s námi aspoň na chvilku být. Miu určitě na stránkách uvést můžete. Ještě jednou díky, Veronika

majitelka

křížené labradorky Mii