Mazlichůvy

Alena B.

Krátké informace

Jmenuji se Alena a odmalička mám ráda vše živé. Začala jsem morčátky, andulkami a rybičkami a na střední škole se na základě mého opakujícího se přání stal členem naší rodiny konečně pejsek (malý knírač) a za nějaký rok přibyl další a po 8 letech poslední. Celá rodina je milovala, jezdili jsme s nimi na výstavy, cvičila jsem je. Když postupně odešli do psího nebe, všem nám moc chyběli. Bohužel dalšího pejska jsem si z osobních důvodů již pořídit nemohla . Rozhodla jsem se proto zapojit do kolektivu mazlichův, protože bez čtyřnohých kamarádů je život neúplný až prázdný.Mnou hlídaní a venčení psi

  • Harry

    Harrýsek je veselý frbulek, který své mazlichůvy vždy vesele vítá. Miluje mazlení, drbání pod bradičkou a hraní se svými hračkami. Na procházce se rád zdraví s jinými pejsky, zbožňuje kousání klacíků a honění spadaného listí. Nadšený je, když se náhodou někde odrazí světlo a on může pronásledovat prasátka :-)
  • Kesinka

    Kesinka je malý kříženec z útulku a je hodně závislá na svých páníčcích, takže je z pořátku nedůvěřivá a snaží se páníčky hledat. Lze si ji ale získat jejími oblíbenými pamlsky a hlazením. Pak je z ní hodný veselý a hodně kontaktní pejsek, který se bude chtít účasnit každé domácí akce od vynášení odpadků až po montování nábytku.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám