Mazlichůvy

Eliška K.

Krátké informace

Mým dvěma psím parťákům, Adžice (kříženka lajky) a Dinovi (teriér mix), pocházejícím z útulku, vděčím opravdu za mnohé. Dnes jsou oba již starouškové a pro větší pohodlí se natrvalo usadili na chatě, kde mohou svobodně střídat "váling" v posteli s pobytem na zahradě. Jelikož tam s nimi nemohu pobývat tak často, jak by mi bylo milé, psí společnost mi chybí. O to raději se budu věnovat třeba i tomu Vašemu psisku. Ačkoli jsem se vždy hlásila k pejskařům, měla jsem v minulosti tu čest spolubydlet také celkem se třemi kocoury. Ti si, na rozdíl od psů, našli sami cestu ke mně a aniž se zeptali na můj názor, udělali ze mě milovníka koček. V současnosti sdílím domácnost "jen" se stádečkem morčat, která mě baví už odmalinka, o to raději se však věnuju těm větším zvířátkům, jež mívám svěřena.Mnou hlídaní a venčení psi

 • Beruška

  Beruška je kříženka typu bull, budící svým vzhledem respekt. Doma je to však naprosto klidný mazlík. V chůvině domácnosti se velmi rychle přizpůsobila. Miluje válení v posteli, pamlsky všeho druhu a koukání z okna.
 • Oliver

  Oliver je zvyklý se s páníčkem pohybovat převážně v lese, proto je v městské zástavbě poněkud hůře "říditelný". Na druhou stranu, díky jeho skvělé povaze neměl problém např. cestovat s chůvou tramvají, a taktéž se naprosto osvědčil jako pes bytový. Vždy připraven k mazlení a ke hře, akční, zároveň neuvěřitelně hodný a jemný psí kluk.
 • Benn

  Benn je štěňátko, takže je to ťuňťa. Venku skáče, běhá a přetahuje se o klacky. Nejraději má, když potká kamaráda a společně dovádějí.
 • Aras

  Desetiletý tosa inu Aras se potýká celý život s různými zdravotními problémy, ale životní elán mu to rozhodně nevzalo! Ze dveří bytu se při venčení hrne se svým polštářem, venku si vydobývá kudy se půjde svou typicky chlapskou suverenitou. Z bytu po venčení pustit svou mazlichůvu dobrovolně nechtěl, ale to je jen další známka jeho lásky k lidem, které si k sobě pustí.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám

Tonda byl opět maximálně spokojený a dokonce nebyl po mém návratu ani uražený, takže o něj bylo určitě postaráno s maximální péčí... :))) Tímto Elišce moc děkuju.

majitel

bulíka Tondy

Děkuji moc, paní Janešová. Všechno je v pořádku a vse probíhá jak jsme si představovali. Eliška je absolutně milá a spolehlivá.

majitelka

německého ohaře Gauča

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat a velmi pochválit sl. Elišku, která se vzorně a trpělivě o Hastíka starala. Je vidět, že má zkušenosti se psy a svou práci dělá opravdu s láskou. Hastík ji vždy netrpělivě očekával a s procházek se vracel s nadšením. Jeho spokojenost je vidět i na fotkách, které mu udělala na procházkách. V budoucnu, v případě potřeby se na Vás vždy ráda obrátím. S pozdravem Olga

majitelka

kokříka Hastyho

Dobrý den, byli jsme velmi spokojení! Určitě to bylo mnohem lepší než je dát do hotelu, bylo vidět, že se neměli špatně. Děkuji za fotky, určitě je můžete zveřejnit, pokud pojedeme zase pryč, tak se na vás určitě znovu obrátíme. Děkuji, hezký den, Matyáš

majitel

křížence Foxe a belgičačky Lajky