Mazlichůvy

Ivana Z.

Krátké informace

Patnáct let byla mojí nejlepší kamarádkou bišonka Aireenka. Loni odešla do psího ráje a moc mi chybí. Tak aspoň občas hlídám známým westíka Oskara. No a teď jsem mazlichůva. Už se těším na nové psí kámoše a kámošky!Mnou hlídaní a venčení psi

  • Happy

    O peruánských naháčích se říká, že to jsou napůl psi a napůl lidi. Nejen kvůli hladké teplé kůži, kterou se odlišují od ostatních chlupáčů, ale i pro něžný způsob, jakým milovanému člověku kladou tlapky s dlouhými prsty kolem krku a tisknou své čelo na jeho. O psích slečnách Belindě a Happy to platí dvojnásob. Jsou to neskutečné přítuly, jak říká jejich panička. Nejspokojenější jsou stočené do klubíčka na gauči a zavrtané pod měkoučkou dekou. Obě ale také milují procházky v přírodě, a hlavně mladší Happy zbožňuje hru s míčkem. Té se nemůže nabažit. Není divu, že obě psice mají pořádný apetyt, i když na to nevypadají, že?
  • Kesinka

    Kesinka je malý kříženec z útulku a je hodně závislá na svých páníčcích, takže je z pořátku nedůvěřivá a snaží se páníčky hledat. Lze si ji ale získat jejími oblíbenými pamlsky a hlazením. Pak je z ní hodný veselý a hodně kontaktní pejsek, který se bude chtít účasnit každé domácí akce od vynášení odpadků až po montování nábytku.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám

Paní Janešová, Jinak dovolenou jsme si užily, hlavně v klidu, protože jsem věděla, že jsou naše psí lásky v dobrých rukou mazlichůvy Ivany. To bylo to hlavní. Tímto bych vám chtěla poděkovat za tuto záslužnou činost, postarat se majitelům tímto způsobem o jejich mazlíky. Mazlichůva Ivana byla tou nejlepší volbou pro Belí a Happy, bylo o ně vzorně postaráno a vše proběhlo bez problémů. Myslím, že i Ivana si obě Peru holky zamilovala... Děkuji a přeji vám mnoho spokojených klientů A.M.

majitelka

peruánských naháček