Mazlichůvy

Iveta Z.

Krátké informace

Se zvířaty vyrůstám odmala a přesto, že miluji všechna zvířata, mou největší vášní jsou právě psi. Sama vlastním anglického kokršpaněla Nathyho, v době mého studia je ale u rodičů. Proto jsem ráda za každou příležitost, kdy můžu strávit chvilku s vašimi miláčky. Venčení psů pro mne není prací, ale koníčkem :)Mnou hlídaní a venčení psi

 • Max

  Maxík je osmiletý jack russel, který má velice chytrou a aktivní povahu. Za jeho roztomilým čumáčkem se skrývá spousta energie a touhy po dobrodružství. Procházky venku jsou pro něj rájem. Čmuchá a běhá ze strany na stranu a dává pozor, aby mu nic neuniklo. Jeho nejoblíbenější zábavou je přetahování se o míček a blbnutí ve vodě. Je ale i milovníkem odpočinku a doma se dokáže hodiny válet v posteli či ve svém pelíšku.
 • Chiko

  Chico je milý a klidný pejsek. Jako správný plyšák se rád mazlí a spinká v posteli. Jeho povahu vystihuje rčení "mouchy snězte si mě" :)
 • Bilbo

  Bilbo je mazlivý starší pejsek, který se s paničkou nedávno přestěhoval. Rád spí pod peřinou a miluje pamlsky. Je naprosto nekonfliktní a s každým pejskem se rád seznámí. Občas ale hodně štěká, když je sám doma. Právě proto mu děláme společnost, aby mu čas bez paničky rychleji utekl.
 • Luky

  Luky si nese z minulosti nějaký ten šrám na duši (obětaví páníčci ho adoptovali ze slovenské karanténní stanice), a tak je třeba mu občas připomenout, že procházku si užije více, nebude-li se nad ničím a nikým zbytečně rozčilovat. Jde však o mimořádně rychle chápajícího psa. Cesta po chodbě může proběhnout v klidu, bez zbrklého úprku po schodech a hulákání, a na vodítku se netáhne (tj. problém, jenž mnoho z nás u svých pejsků řeší mnohdy po celý jejich život). To jsou dvě věci, které pochopil a respektuje od prvního venčení! Vůči rodině a známým lidem je to velký mazlík. Má-li radost, vyskakuje z místa do výšky, jakoby stál na trampolíně.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám

Dobrý večer, jsem moc spokojená s hlídáním Čika. Ivetka je velmi milá, má pěkný přístup. Čiko ji přivítal, jako by ji znal déle. Děkuji i za foto, které mi posílá. těším se na další hlídání.

majitelka

bišonka Chika

Dobrý den, vše proběhlo bez problémů a Apač byl u Ivety v dobrých rukách. Takže se snad zase někdy budeme těšit, hlavně Apač Díky a hezký den

majitelka

stafbula Apače