Mazlichůvy

Jessica

Krátké informace

Mé jméno je Jessica a je mi 20 let. Již od dětství jsem obklopena zvířaty různého druhu. Nejvíce však do mého srdce patří pejsci a koně. Moje rodina zbožňuje Maltézské psíky a i já mám svou vlastní fenku Kiki, které je již krásných 12 let. Je mojí žačkou, ale i učitelkou, to ona naplnila moji lásku ke zvířatům. Od mých 9 let se věnuji jízdě na koni, kde jsem poznala, že opravdu není krásnějšího pohledu, jako z koňského hřbetu. Koně mě naučili trpělivosti a pochopení. Jsem zastáncem přirozené komunikace a optimistického zacházení se zvířaty. Pocházím ze Šumperka, a protože zde v Praze studuji na umělecké vysoké škole, domů se moc nedostanu. Být mazlichůvou mi tedy dává úžasnou možnost být se zvířátky, které tak moc miluji.Mnou hlídaní a venčení psi

 • Aras

  Desetiletý tosa inu Aras se potýká celý život s různými zdravotními problémy, ale životní elán mu to rozhodně nevzalo! Ze dveří bytu se při venčení hrne se svým polštářem, venku si vydobývá kudy se půjde svou typicky chlapskou suverenitou. Z bytu po venčení pustit svou mazlichůvu dobrovolně nechtěl, ale to je jen další známka jeho lásky k lidem, které si k sobě pustí.
 • Nikk

  Nikk je milý kříženeček, který miluje mazlení a drbání. Když pro něj přijdete, nebo mu řeknete kouzelné slůvko "jdeme ven", začne skákat na místě jak klokan skoro až k Vašemu obličeji. :) Venku to je náruživý stopař a nevynechá žádný důležitý vzkaz od jiného pejska.
 • Buddy

  Buddy je přátelský kluk, který vás už ve dveřích vítá každý den s jiným míčkem v tlamě. Bez míčku neudělá na procházce ani ránu, miluje si házení s míčkem, ale nepohrdne ani klacíkem a ze všeho nejradši chytá sněhové koule. Když se vyčerpá, rád zblajzne odměnu a pak hra pokračuje. Svůj milovaný míček je ochotný pustit jen když potká nějakou pěknou fenku, to pak jde hra stranou :-) Své páníčky si velmi hlídá a poslouchá i bez vodítka. Po procházce se rád vyvalí na záda a spí, jak miminko.
 • Freya

  Freya je krásná mladá pittbuli slečna,která miluje procházky a ráda si na nich pohraje s míčkem. Takže míček povinná výbava na každou procházku. Pak je schopná si hrát a běhat za ním celou hodinu. Proto je lepší na začátku míček vzít nenápadně a schovat. :) Když se na míček zapomene tak si ráda pohraje s psíma kámošema :)


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám