Mazlichůvy

Jindřich S.

Krátké informace

Celý život se pohybuji okolo zvířat, jako kluk z vesnice již od útlého věku. Vlastnil jsem a vycvičil již několik psů, irského setra, ridgebacka i křížence huskyho s malamutem. Mám rád dlouhé procházky, cvičení či jen hraní si s pejskem, kterého mám zrovna na starosti.Mnou hlídaní a venčení psi

  • Oishi

    Hlídání psa Oishiho bylo milou zkušeností. Šesti a půl letý husky který byl doma klidný a na procházkách akční a vnímavý. Občas jiné samce vyštěkal aby se mu klidili z cesty k ostatním psům byl milý až mazlivý. Vnímavý k okolní přírodě a jiným tvorům které v klidu sledoval bez štěkotu či s invazivním chováním. Na procházkách dokázal u chůvy najít ten nejrychlejší krok, který pak bez dalšího tahání celou dobu dodržoval.
  • Beruška

    Beruška je kříženka typu bull, budící svým vzhledem respekt. Doma je to však naprosto klidný mazlík. V chůvině domácnosti se velmi rychle přizpůsobila. Miluje válení v posteli, pamlsky všeho druhu a koukání z okna.
  • Lucky

    Lucky, trošku tvrdohlavý, ale hrozně milý bíglí kluk. Je k neutahání, pořád má co objevovat a z čeho se radovat. Rád běhá, hraje si, jí, mazlí se, prostě ví, jak pořádně využít každou chvilku. Ostatní pejsky má rád, co ale nemusí je druhý pejsek na vodítku, to se pak většinou oba zlobí (aby taky ne).


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám