Mazlichůvy

Lucie D.

Krátké informace

Jsem 22letá studentka, která už od mala sdílela svůj život se zvířátky. V dětství to byli například psi, kočky, morčátka nebo andulky. Bohužel po přestěhování do Prahy a nástupu na vysokou školu už není příliš prostoru na to, pořídit si nějaké zvířátko domů na trvalo. Mimo jiné i proto je pro mě pozice mazlichůvy odreagováním a "útěkem" před starostmi běžného života, spíše než prací.Mnou hlídaní a venčení psi

 • Emily

  Emily je krásné štěňátko a je s ní pořádná zábava. Nejraději se tahá o jakoukoliv hračku, klacek či provaz nebo venku blbne s kamarády, ať už psími nebo lidskými. Zbytek dne spokojeně prospí, kdekoliv se najde místečko.
 • Benn

  Benn je štěňátko, takže je to ťuňťa. Venku skáče, běhá a přetahuje se o klacky. Nejraději má, když potká kamaráda a společně dovádějí.
 • Aras

  Desetiletý tosa inu Aras se potýká celý život s různými zdravotními problémy, ale životní elán mu to rozhodně nevzalo! Ze dveří bytu se při venčení hrne se svým polštářem, venku si vydobývá kudy se půjde svou typicky chlapskou suverenitou. Z bytu po venčení pustit svou mazlichůvu dobrovolně nechtěl, ale to je jen další známka jeho lásky k lidem, které si k sobě pustí.
 • Nikk

  Nikk je milý kříženeček, který miluje mazlení a drbání. Když pro něj přijdete, nebo mu řeknete kouzelné slůvko "jdeme ven", začne skákat na místě jak klokan skoro až k Vašemu obličeji. :) Venku to je náruživý stopař a nevynechá žádný důležitý vzkaz od jiného pejska.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám

Dobrý večer paní Janešová, v měsíci květnu jsem po dobu dovolené své dcery s rodinou měla v péči jejich 12,5 roku starého, byť dosud velmi vitálního, černého labradora Hokiho. Chtěla jsem Vám zpětně poděkovat za služby Vaší agentury, neboť: "Mazlichůva" Lucie D., která byla vybrána pro jeho venčení ráno a večer, je velmi milá, spolehlivá, dochvilná a empatická studentka, kterou si náš pejsek okamžitě oblíbil a vždy se těšil na vycházku s ní. Vše probíhalo naprosto bezchybně a to i "zaskočení" - 3x další "mazlichůvou" Karolínou, která byla stejně skvělá. Děkuji Vám tedy za služby Vaší agentury a v budoucnu se budeme obracet pouze na Vás. Doporučím Vás všem svým známým. O. T.

majitelka

labradora Hawkyho