Mazlichůvy

Lucie R.

Krátké informace

Je mi 27 let a od malinka jsou pro mě všechna zvířátka a zejména pejsci na prvním místě. Jsou to ti nejupřímnější tvorové na světě a někteří lidé by se od nich spoustu vlastností mohlo učit. Kdyby to bylo možné mám domácí ZOO. :-) Zatím se mnou bydlí žáby, afričtí šneci a můj největší miláček Crosby bernský salašnický pes. Zkušenosti mám i s hlodavci, andulkou a německým špicem Atískem, který tu s námi byl krásných 17 let. Hlídání Vašich mazlíčků je pro mě radost a snažím se, aby zvířátka která hlídám byla bez svých páníčků šťastná, nebylo jim smutno a užila si taky dovču :-)Mnou hlídaní a venčení psi

  • Buddy

    Buddy je přátelský kluk, který vás už ve dveřích vítá každý den s jiným míčkem v tlamě. Bez míčku neudělá na procházce ani ránu, miluje si házení s míčkem, ale nepohrdne ani klacíkem a ze všeho nejradši chytá sněhové koule. Když se vyčerpá, rád zblajzne odměnu a pak hra pokračuje. Svůj milovaný míček je ochotný pustit jen když potká nějakou pěknou fenku, to pak jde hra stranou :-) Své páníčky si velmi hlídá a poslouchá i bez vodítka. Po procházce se rád vyvalí na záda a spí, jak miminko.
  • Aye

    Aye je nebojácná bíglí malá holka, co přepere i velkého kámoše berňáka Crosbyho. Když udolá jeho, vrhá se na mne. Na procházkách je velká frajerka, protože chodí bez vodítka s " velkým bráchou" a ve všem ho kopíruje:) Dobrou mňamkou nepohrdne a po náročném dni, kdy musí všechno a všude prozkoumat se ráda zahrabe do deky a usína u telky.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám