Mazlichůvy

Lucie J.

Krátké informace

Miluju pejsky již od malička a pořízení prvního psa Inkoušky byl můj splněný sen. Časem k nám přibila její dceruška Aurinka. Veškerý svůj čas trávím se psy, jak mými, tak hlídanými. S holkama se věnuju lovečině a učím je různé triky z dogdancingu. Podnikáme spolu spoustu výletů a dovolených, kde nesmí chybět.Mnou hlídaní a venčení psi

 • Cairo

  Cairo je mladý pes, který miluje pohyb, ve kterém je velmi elegantní. Velice rád se honí s ostatními pejsky, akorát je o dost rychlejší :) Na procházce se též rád vykoupe :). Doma se poté rád pomazlí a přitulí buď k paničce nebo psímu kámošovi.
 • Bax

  Bax je synonymem pro roztomilost a lásku. Jeho kukuč dostane snad každého. Je hravý, veselý a akční. Nepohrdne řádění ve vodě, nebo lovení vody z hadice. S ostatními pejsky nemá žádný problém, naopak. Každý večer před spaním si musí pořádně zařádit ve svém, nebo cizím pelíšku ve kterém následně usne, jakmile ale půjdete spát také, přijde se přitulit.
 • Ori

  Orísek je pan úžasňák plný lásky a energie. Miluje procházky a to, když se může po odepnutí z vodítka volně rozeběhnout přírodou, nebo vodou :D Je to velký kámoš s dětmi i ostatními pejsky. s naší Belou vytvořili nerozlučnou dvojku. :) Je to parťák na všechny akce a tak s námi vyzkoušel svou první jízdu na raftu, kterou zvládl na jedničku.
 • Mambo

  Mambo je mladý anglický buldok, který si vás okamžitě získá a vykouzlí úsměv na tváři. A i když se to na první pohled nemusí zdát, Mambuch nepohrdne pořádnou honičkou s jinými psy nebo proháněním kačen. V okolí jej každý dobře zná a Mambouš jako správně vychovaný pes, se musí s každým pozdravit. Občas se také projeví jeho pravá buldočí povaha, takže je potřeba uplatit jej nějakou tou mňamkou. Ale jinak je velmi hodný a hlavně naprosto k umazlení.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám

Bydlíme s Luckou „na vesnici“ v jedné ulici. Jen co ráno otevřu dveře, tak si to Dino vždy a naprosto neomylně namíří přímo ke svým blonďatým kámoškám a někdy je problém mu vysvětlit, že „zrovna dnes na návtěvu nejde“. I když jsem sama dost aktivní, tak můj maďarský ohař je někdy hyperaktivní a utahat ho je náročné. Ale když je u Lucky, tak vím, že je víc než spokojený a taky vím, že se mi o něj Lucka vždy 100% postará i co se jeho zdraví týká. Takže v „hlídací dny“ se můžu s klidem věnovat svým povinnostem a večer si vyzvedávám spokojeného a unaveného psa.

majitelka

maďarského ohaře Dina

Díky Lucce se z nás stali pejskaři. Když na naše miláčky nemáme kvůli práci čas, je Lucka jediná volba. Máme jistotu, že o holky bude 100% postaráno. Není to jen o venčeni, ale i o správném vedeni a lásce, kterou Lucka holkám dává. Vrací nám je unavené, šťastné a někdy i trochu smutné, ze od ni musí pryč a právě proto je pro nás Lůca ta nejlepší mazlichuva ze všech!

majitelka

retrívřice Amy a vlčáčka Deny

Lucka je jeden z nejlepších lidí z oboru, které jsem měl možnost poznat. Má k domácím mazlíčkům velmi vřelý vztah, nejvíce však k psům. Psíci a fenky mají z Lucky neskutečný ale přirozený respekt a berou ji jako vůdce smečky. Lucka venčí naší Ginu dvakrát týdně, dostala od nás dokonce i klíče od domu, aby si mohla Ginu vyzvednout kdykoliv dopoledne nebo odpoledne, když nejsme doma, prostě dle její potřeby. Máme v Lucku absolutní důvěru a naše Gina taky. Jakmile se objeví Lucky auto za brankou, Gina zapomíná, že má rodinu, a utíká se vítat s Luckou, její “psí mámou”. Někdy mi přijde, že Lucka byla v minulým životě pes, resp. fenka - vůdce smečky. Není normální, aby byla schopná posadit 5 různých psíků z různého prostředí na poli na stoh slámy . Pokud se někdo rozhoduje pro pravidelné či občasné venčení svého miláčka v psí smečce, vřele doporučuji!!!! David

majitel

howavardice Giny

Dobrý večer, Lucko, Pivas si s náma nestačil ani pohrát a hned usnul. Asi ho ty procházky pořádně zmohly, jinak večer vždy doráží. Fotky použijte jak se Vám budou hodit, jsou všechny moc pěkný. Ještě jednou moc děkujem a znovu se ozvu. zdraví J. a K.

majitelé

labradora Pivase