Mazlichůvy

Magdaléna S.

Krátké informace

Už jsem se narodila do rodiny s německým ovčákem a tam začala moje láska ke zvířatům. Jak jsem rostla přirůstali do naší rodiny další zvířecí kamarádi od pískomilů, osmáků, kralíků, kočiček až po papoušky. V 10ti letech jsem také začala chodit ke koním a ta láska trvá dodnes a teď už mám nějakou dobu v pronájmu kobylku. V 16ti letech se mi splnilo moje přání a stala jsem se majitelkou mé čtyřnohé fenky, křížence ridgebacka a bernskýho salašnickýho Nutellky. Starost o zvířata je mým splněným snem.Mnou hlídaní a venčení psi

 • Giuška

  Giuška ať se může zdát starší, tak se tak opravdu nechová venku běhá a s přehledem zvládne dlouhou procházku. Také je to hlavně mazel za všech okolností. Chvilku ji trvalo se otrkat, ale od druhého dne spala pod peřinou a mazlila se celou noc. A samozřejmě super asistent na vaření. Vždy dohlížela jestli náhodou něco neupadne.
 • Ezra

  Je již starší dáma, která si už raději hledí svého, než by se honila s ostatními psi. Lidem také moc neveří, možná kvuli její minulosti, ale pokud si člověk získá její důvěru, zjistí, že je to malý, roztomilý mazlík, který nedá dopustit na své páníčky.
 • Riddick

  Riddiček je zatím mladý psík, který stále vše poznává a učí se. Miluje lidskou i psí společnost. Jakmile najde parťáka na hraní je z něj nejšťastnější pes na světě a vydrží si hrát a honit se tak dlouho, jak to vydrží ten druhý. Po pořádné procházce zalehne do postýlky a čerpá nové síly na další hrátky.
 • Scooby Doo

  Scooby je mladý, statný a velmi hravý pes, s kterým je radost být. Rád si hraje se psy, ale bohužel se ho psi často bojí, ikdyž nemají jediný důvod. Je velký mazel ať je ráno či večer, vždy vás zahrne láskou.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám

Dobrý den, Ještě jednou moc děkujeme za super službu. Gia je po návratu plna energie a chuti si hrát, evidentně se ji u Majdy a Nutelky moc líbilo. Jinak určitě vaši službu doporučíme dál. Jako psí máma se samozřejmě bojím svěřit svého pejska někomu cizímu ale s vašim přístupem jsem se vůbec nebála. Giuška skrz Majdu komunikovala a já věděla že je tak vše ok. Když někam pojedeme určitě se ba vás znovu obrátíme. Jen doma teď nesmíme říkat Nutelky jméno, Giuš jí pak hledá :)) asi se ji kamarádka doma líbila. Ještě jednou diky a pěkné svátky, Zuzana K.

majitelka

kříženky Giušky