Mazlichůvy

Markéta M.

Krátké informace

Jako malá jsme vyrůstala se 2 psy. Nejčastěji se starám o yorkšíra Terezku, které je už 8 let. Nejraději má procházky. Praxi se psy mám, ale pořád je čemu se učit. Práce se psy mě naplňuje a baví. Hlídání a venčení je pro mě samozřejmostí. Mám za sebou jeden splněný sen a ještě bych si přála vypomáhat v útulku a chovné stanici.Mnou hlídaní a venčení psi

 • Lear

  Learovi je sice už osm let, ale rozhodně se na to nechová a před každou procházkou mě pořádně vítá. Venku musí všechno pořádně očuchat, ale ostatní pejsky moc nemusí. Procházky venku si tak pořádně užívá, ale jen do chvíle než začne pršet, to se pak musí hned domu.
 • Benny

  Benny je postarší kokřík,který už má rád svůj klídek,ale jakmile vidí obojek a vodítko štěstím se může zbláznit . Když se mu něco nelíbí a nebo nechce prostě dělá,že neslyší :) Venku se chová jako hravé stěně,které tahá klacky s vyžaduje pozornost a občas sem tam hodit,ale jakmile ho to přestane bavit klacku ani míčků si nevšímá a může člověk házet jak chce :) Jakmile zjistí,že máte v ruce nějaký pamlsek tak je schopný udělat cokoliv a je z něj beránek. Nejradši je když potkáme nějakého psího kamaráda a může si snim pohrát,ale pozor jakmile mu nesedí umí to dát najevo :)
 • Bertík

  Pan pes, doslova. Galantní dvanáctiletý stařík, který má za sebou kus života, ale jiskru stále neztratil. Je milý a velmi přitulný.
 • Bára

  Bára je starší a velmi nezávislá fenečka, která nadevše miluje svoji paničku. Když jí panička na pár dní odjede, je z toho smutná a občas si doma poplakává, jinak je ale moc hodná a dál si hlídá své soukromí v posteli, na zahrádce i na pelíšku. Procházkou, dobrou večeří ani pamlskem nepohrdne, ale jinak je raději sama a těší se na návrat svojí paní.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám

Venčitelka Markéta je bezvadná a Bertík s ní nemá sebemenší problém. Přeji klidné předvánoční dny. M.R.

majitelka

křížence Bertíka

Dobrý den! Hlídání bylo v naprostém pořádku,budu Vaši agenturu doporučovat a sama taky Vaše služby opět použiji! Fakturu rovnou platím. Zdraví Helena Hlaváčová