Mazlichůvy

Monika Pa.

Krátké informace

Už od svých 3 let jsem vyrůstala se svým prvním pejskem Jontym a od té doby moje záliba v chovu a péči o zvířátka jen rostla. Nyní mám druhého pejska u rodičů a to fenku Taffy. Sama doma pak mám králíka, burunduka a dvě činčily. Jako malá jsem chtěla být veterinářka, ale nakonec jsem se rozhodla pro studium, kde přijdu do kontaktu s více exotickými zvířaty, a proto dokončuji magisterské studium zájmových chovů na České zemědělské univerzitě v Praze. Život bez svých malých chlupatých kamarádů si neumím ani představit a vždy se jim snažím dát to nejlepší.Mnou hlídaní a venčení psi

  • Cairo

    Cairo je mladý pes, který miluje pohyb, ve kterém je velmi elegantní. Velice rád se honí s ostatními pejsky, akorát je o dost rychlejší :) Na procházce se též rád vykoupe :). Doma se poté rád pomazlí a přitulí buď k paničce nebo psímu kámošovi.
  • Aida

    Kříženka Aida je dobře vychovaná psí dáma v nejlepších letech, což jí ovšem nebrání si hrát se svým oblíbeným pískacím oslíkem a rozesmívat přitom všechny okolo. Maraton pro ni není, ale miluje dlouhé procházky prokládané častým sprintem a moc ráda prohání kočičky.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám