Mazlichůvy

Renáta Č.

Krátké informace

Mám 20 let, jsem optimistická, věčně usměvavá slečna, která miluje přírodu. Doma mám několik zvířátek a spoustu se mi jich doma již vystřídalo (morčata, králíci, papoušci, křečci). Mým největším pokladem je devítiletý, pěkně rozmazlený kříženec labradora, německého ovčáka a border kolie. Další miláčkové jsou dva kocouři, andulka a potkan. Procházky a hlídání mazlíčků je super zábavou, skvěle se na nich odreaguji.Mnou hlídaní a venčení psi

 • Sam

  Sam je pubertální telátko, které si zažilo nehezké věci, ale teď se to obrátilo a je v rodině, která ho miluje a je šťastný. Občas dělá hrdinu, ale jen když se za někým plíží, aby si ho očichal, jinak se raději drží stranou. Když začne člověku věřit, moc rád se mazlí.
 • Aslan

  Aslan je takový medvídek, rád se nechá mazlit, klidně k vám zničehonic přijde a neodejde, dokud ho nepohladíte. Ve vodě je jako doma a to ať je zima nebo léto. Rád se prohání s ostatními pejsky.
 • Benn

  Benn je štěňátko, takže je to ťuňťa. Venku skáče, běhá a přetahuje se o klacky. Nejraději má, když potká kamaráda a společně dovádějí.
 • Aras

  Desetiletý tosa inu Aras se potýká celý život s různými zdravotními problémy, ale životní elán mu to rozhodně nevzalo! Ze dveří bytu se při venčení hrne se svým polštářem, venku si vydobývá kudy se půjde svou typicky chlapskou suverenitou. Z bytu po venčení pustit svou mazlichůvu dobrovolně nechtěl, ale to je jen další známka jeho lásky k lidem, které si k sobě pustí.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám