Mazlichůvy

Sandra M.

Krátké informace

Jmenuji se Machová Sandra a je mi 19 let. Mám od narození svého koně, teď už je to 8 let co ho vlastním. Máme doma ještě tři pejsky a kralíka teddyho, kterému je rok:) Zvířata mám moc ráda a snažím se, abych jim dala vše, co potřebují k spokojenému životu.Mnou hlídaní a venčení psi

 • Muffi

  Muffinka je aktuálně takový lítající skřítek plný energie. A tak jí dny kdy by musela čekat sama na paničku doma zpestřujeme procházkou plnou her a zábavy, aby to bylo spokojené štěňě a spořádaně čekalo na paničku.
 • Harry

  Harry ????, něžný obřík s velkým srdcem sice bydlí se svou čtyřčlennou psí smečkou, ale po operaci kolene musel mít klidový režim, a to by se zbytkem smečky nešlo ???? A tak si Harry užíval soukromou rekonvalescenci doma v péči našich mazlichůviček ???? ????????
 • Max

  Maxík je osmiletý jack russel, který má velice chytrou a aktivní povahu. Za jeho roztomilým čumáčkem se skrývá spousta energie a touhy po dobrodružství. Procházky venku jsou pro něj rájem. Čmuchá a běhá ze strany na stranu a dává pozor, aby mu nic neuniklo. Jeho nejoblíbenější zábavou je přetahování se o míček a blbnutí ve vodě. Je ale i milovníkem odpočinku a doma se dokáže hodiny válet v posteli či ve svém pelíšku.
 • Nikk

  Nikk je milý kříženeček, který miluje mazlení a drbání. Když pro něj přijdete, nebo mu řeknete kouzelné slůvko "jdeme ven", začne skákat na místě jak klokan skoro až k Vašemu obličeji. :) Venku to je náruživý stopař a nevynechá žádný důležitý vzkaz od jiného pejska.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám