Mazlichůvy

Wendy K.

Krátké informace

Jmenuji se Wendy a jsem studentkou londýnské univerzity. Ke zvířatům chovám už od malička hlubokou lásku, s venčením a hlídáním psů mám několikaleté zkušenosti ze zahraničí, kde jsem doposud žila a pracovala, a měla tak možnost starat se o psy všech možných plemen, druhů a velikostí. Zkušenosti mám i s jinými domácími a také hospodářskými zvířaty. Jelikož mě pandemie přivedla zpět do ČR, chtěla bych i tady nadále pracovat se zvířaty a starat se o ně, neboť mě tato práce velmi naplňuje. Sama jsem vychovala svého zlatého retrívra a pitbula, věnovala jsem se také poslušnosti, dogdancingu, sportům (agility), stopování a dalším aktivitám. Ráda chodím na dlouhé procházky a výlety do přírody, k čemuž pejsek neodmyslitelně patří. :)Mnou hlídaní a venčení psi

 • Cassie

  Tohle malé velké štěňátko miluje procházky všude tam, kde může sbírat klacíky. A hlavně potřebuje, aby těch klacíků měla co nejvíc na výběr – jeden sebere a vzápětí ho vymění za lepší kousek ???? Cassie je hravá a energická, procházka ji ani tolik neunaví, jako spíš nabudí k dalším aktivitám – doma pak nosí jednu hračku za druhou, a tehdy je od ní nejtěžší
 • Harry

  Harry ????, něžný obřík s velkým srdcem sice bydlí se svou čtyřčlennou psí smečkou, ale po operaci kolene musel mít klidový režim, a to by se zbytkem smečky nešlo ???? A tak si Harry užíval soukromou rekonvalescenci doma v péči našich mazlichůviček ???? ????????
 • Beruška

  Beruška je psí slečna,která potřebuje neustálou lidskou společnost.Je to obrovský mazel milující lidi a nepohrdne ani hrátky se svými plyšáky.Dlouhé procházky nepatří mezi její oblíbené činnosti,ale zato mazlení rozhodně ano.
 • Benn

  Benn je štěňátko, takže je to ťuňťa. Venku skáče, běhá a přetahuje se o klacky. Nejraději má, když potká kamaráda a společně dovádějí.


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám