Mazlichůvy

Krátké informaceMnou hlídaní a venčení psi

 • Oishi

  Hlídání psa Oishiho bylo milou zkušeností. Šesti a půl letý husky který byl doma klidný a na procházkách akční a vnímavý. Občas jiné samce vyštěkal aby se mu klidili z cesty k ostatním psům byl milý až mazlivý. Vnímavý k okolní přírodě a jiným tvorům které v klidu sledoval bez štěkotu či s invazivním chováním. Na procházkách dokázal u chůvy najít ten nejrychlejší krok, který pak bez dalšího tahání celou dobu dodržoval.
 • Bošny

  Bošny žije se vým kámošem Briscem. Oba jsou klidní až éteričtí. I hrátky o plyšáky v jejich podání vypadjí elegantně až noblesně ;).
 • Brisco

  Brisko žije se svým kámošem Bošnym. Spolu byli i na hlídání u naší mazlichůvy, kde si to užili. Jak poznávání krásných míst na procházkách tak válení se na posteli a odpočívání. Při hrách je elegantní jako správný chrt a vše provádí s úctyhodnou noblesou.
 • Cassie

  Tohle malé velké štěňátko miluje procházky všude tam, kde může sbírat klacíky. A hlavně potřebuje, aby těch klacíků měla co nejvíc na výběr – jeden sebere a vzápětí ho vymění za lepší kousek ???? Cassie je hravá a energická, procházka ji ani tolik neunaví, jako spíš nabudí k dalším aktivitám – doma pak nosí jednu hračku za druhou, a tehdy je od ní nejtěžší


Co o mne řekli majitelé pejsků o které se starám

Dobrý den, byla jsme s "mazlichůvou" moc spokojená a Beník evidentně také. Druhý den už je vítal jak kdyby se znali dávno, což mě velmi potěšilo. Určitě Vaše služby v budoucnu velmi ráda využiji a bez obav Vám Beníka svěřím. Ještě jednou Vám děkuji za hlídání Bena, přeji Vám mnoho spokojených páníčků a šťastných mazlíčků. S pozdravem S.S. a Ben

majitelka

jacka Bena

Vážená paní Janešová, Vašich služeb pro svého psa Nikka využívám teprve dva měsíce a už si to bez ní neumím vůbec představit. Především musím vyzdvihnout úžasný přístup a skvělý výběr obou mazlichův. Odpolední venčení si objednávám takřka každý pracovní den odpoledne a díky tomu mohu zůstávat déle v práci, což mi ušetřilo velkou spoustu starostí. Lidský profesionální přístup, který je dnes obzvláště cenný + nefalšovaná láska ke zvířatům - za to všechno Vám a mazlichůvám srdečně děkuji.

majitel

křížence Nikka

Dobrý večer, Matýsek je spokojený a zdá se být v pořádku :) takže jsem spokojená i já. Komunikace s Kristýnou je výborná a rychlá. Je po sms komunikativní a milá. Jsme s ní i s Vašimi službami spokojeni.

majitelka

jorkšírka Matýska

Dobrý večer paní Janešová, v měsíci květnu jsem po dobu dovolené své dcery s rodinou měla v péči jejich 12,5 roku starého, byť dosud velmi vitálního, černého labradora Hokiho. Chtěla jsem Vám zpětně poděkovat za služby Vaší agentury, neboť: "Mazlichůva" Lucie D., která byla vybrána pro jeho venčení ráno a večer, je velmi milá, spolehlivá, dochvilná a empatická studentka, kterou si náš pejsek okamžitě oblíbil a vždy se těšil na vycházku s ní. Vše probíhalo naprosto bezchybně a to i "zaskočení" - 3x další "mazlichůvou" Karolínou, která byla stejně skvělá. Děkuji Vám tedy za služby Vaší agentury a v budoucnu se budeme obracet pouze na Vás. Doporučím Vás všem svým známým. O. T.

majitelka

labradora Hawkyho